15.3 C
Plungė
2024 / 06 / 18

Startuoja nauja interneto svetainė „nekrologas.lt“

Ar jau skaitėte?

Svetainė skiriama ką tik, arba gerokai anksčiau Amžinybėn išėjusiems mūsų artimiesiems, draugams ar pažįstamiems, o taip pat netekties užkluptiesiems.

- Reklama -

Netekties valandai skirtoje svetainėje bus galima rasti informaciją apie ką tik Anapilin išėjusius žmones, informuoti, kur ir kada su jais bus galima atsisveikinti, ar nešti gėlių, ar kaip nors kitaip paremti šeimą.

Artimieji savo ruožtu galės parašyti užuojautą, o taip pat pasinaudoti „nekrologas.lt“ komandos siūloma paslauga, – uždegti vieną ar daugiau žvakelių, kurių ugnis plevens visus metus.

„Nekrologas.lt“ taip pat skelbs tekstus apie žinomus, gyvenimo kelionę baigusius garsius užsieniožmones, nepaliks nuošalyje Lietuvą ar pasaulį sukrėtusių didžiųjų netekčių, katastrofų, kurių metu skaičiuojama daug prarastų gyvybių.

Mes taip pat prisiminsime ne tik ką tik išėjusius žmones, bet ir tuos, kurie mus paliko prieš metus, penkis ar dešimtmetį. Paminėsime ne tik jų mirties, bet ir gimimo metines ir priminsime, ką jie mums visiems reiškė.

Patarimų rubrikoje „Kaip parašyti nekrologą“ bus galima sužinoti į ką reikėtų atkreipti rašant nekrologą artimiems žmonėms – tėvams, draugams, pažįstamiems ir netgi pasirašyti išankstinį savo paties nekrologą. Nesvarbu, kad gyvensite dar kokį pusššimtį metų, bet lemtingą akimirką jūsų paties paliktas prisiminimo ženklas kiek palengvintų artimųjų naštą. Taip pat galėsite pasisemti žinių apie šį subtilų ir specifinį žanrą iš išskirtinių, įsimintiniausių, jau parašytų nekrologų.

- Reklama -

Patarimų skiltyje „Pasiruošimas laidotuvėms“ rasite nemažai informacijos, ką daryti, užklupus netekčiai, kaip pasiruošti laidotuvėms, išsirinkti kapus, kaip pasinaudoti kremavimo ar laidojimo namų paslaugomis, kokią netipišką laidotuvių ceremoniją ir šermenis jūs galėtumėte suorganizuoti.

Rubrikoje „Artimiesiems netekties valandą“ galima rasti informacijos apie tai, kokius užuojautos žodžius tarti, o ko geriau nesakyti, kaip rengtis, ką atsinešti į šermenis ar laidotuves, ką rašyti, o ko vengti socialiniuose tinkluose, kaip suorganizuoti atminimo ceremoniją ar gedulingus pietus.

„Nekrologas.lt“ komanda ketina šias patarimų rubrikas nuolat atnaujinti ir dalintis specialistų patarimais.

Paslaugų skiltyje rasite nemažai informacijos apie šiuo metu Lietuvoje veikiančias laidojimo bei kremavimo paslaugas teikiančias įmones, kur įsigyti artimo žmogaus išlydėtuvėms tinkamų gėlių, užsakyti antkapį ar paminklą.

Svetainės leidėjas – bendrovė „Naujienų centras“, leidžianti žurnalus IQ, TOP.

TOP naujienos

Pasipuoškite namus Velykoms madingai: platų dekoracijų asortimentą rasite „Rimi“

Daugelis įpratome Velykoms puošti namus kuo spalvingiau: krepšelis įvairiaspalvių margučių, ryškios, raštuotos servetėlės, pastelinės dekoracijos – dažna pavasario šventės namų puošmena. Vis dėlto, dekoro...

Idėjos Valentino dienai: kiek pinigų reikėtų išleisti, kad parodytumėte dėmesį?

Atrodo, galėtume išleisti visus pasaulio pinigus, norėdami mylimiems žmonėms parodyti, kad mums rūpi. Tačiau Valentino dienos šventė neturėtų versti išlaidauti – Kupidonas žino, kad...

Lietuva didžiuojasi keturiais metų laikais, bet ar dar ilgai bus galima tai daryti?

Dažnas lietuvis, pristatydamas tėvynę, su pasididžiavimu pasakoja apie tai, kad šalis turi net keturis metų laikus. Mažai pasaulio valstybių gali tuo pasigirti. Tačiau, ar...

Horoskopai gruodžio 27 dienai

AVINASJūs turite pakankamai patirties ir išminties, kad sugebėtumėte naujai pažvelgti į jums duotą užduotį. Neslėpkite savo sugebėjimų. Kuo daugiau laiko skirkite namams ir vaikams. Geras...

Rinkimus stebi beveik 5200 stebėtojų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad stebėti 2023 m. kovo 5 d. savivaldybių tarybų ir merų rinkimus registruota beveik 5200 asmenų. Stebėtojų kandidatūras galėjo teikti politinės organizacijos, išsikėlę kandidatai, Lietuvos Respublikoje registruotos nevyriausybinės organizacijos ir...

Juozas Ruolia svarbūs patarimai sergantiems onkologinėmis ligomis

Koronavirusui, pavadintam COVID-19, sparčiai plintant, pasaulio mokslininkai skubiai ieško veiksmingos vakcinos, padėsiančios suvaldyti naujojo viruso protrūkį. Kol jos nėra, taip pat ir vaistų, greta rekomenduojamų prevencinių asmens higienos ir kitų apsisaugojimo priemonių, pabrėžiama organizmo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS