15.3 C
Plungė
2024 / 06 / 18

Lojalumas atsiperka: ištikimiausi „Rimi“ pirkėjai pernai sutaupė beveik 90,5 mln. eurų 

Ar jau skaitėte?

Prekybos tinklas „Rimi“ tęsia savo pažadą ir padeda pirkėjams apsipirkti pigiau. Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, nuo 2023 m. sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. bent kartą apsipirkę „Rimi“ prekybos centruose ir pasinaudoję „Mano Rimi“ kortele pirkėjai iš viso sutaupė beveik 90,5 mln. eurų. Per praėjusius metus „Rimi“ lojalumo programos dalyvių skaičius Lietuvoje išaugo 15 proc. ir dabar jos vertėmis naudojasi apie 900 tūkst. pirkėjų. 

- Reklama -

Kuo daugiau apsiperki – tuo daugiau pinigų uždirbi kitą mėnesį 

Prekybos tinklo „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius teigia, kad vienas didžiausių tinklo prioritetų – stiprinti lojalumo programą ir tokiu būdu padėti apsipirkti pigiau.  

Pasinaudoję „Mano Rimi“ kortele pirkėjai iš viso sutaupė beveik 90,5 mln. eurų.

„Lojalumo programą, kaip padėką ištikimiausiems savo pirkėjams, vykdome jau daugiau kaip 14 metų, tad duomenys apie augantį ja besinaudojančių vartotojų skaičių mus džiugina ir rodo, kad mūsų klientams iš tiesų svarbi kiekviena galimybė sutaupyti kasdien. Pastebime, kad klientams svarbūs ne tik įprasti akcijų pasiūlymai, bet ir itin palankios mūsų lojalumo programos sąlygos, kurios leidžia tiek sutaupyti, perkant prekes su „Mano Rimi“ lojalumo kortele, tiek sukaupti bei susigrąžinti dalį nuo įsigytų pirkinių išleistos sumos virtualiais „Mano Rimi“ pinigais. Galimybe susigrąžinti bent dvigubai daugiau pernai pasinaudojo 26 proc. mūsų lojaliausių pirkėjų“, – pasakoja „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius V. Lukoševičius. 

Praėjusių metų rugsėjį prekybos tinklas „Rimi“ savo pirkėjams pristatė naujovę – lojalumo pakopų programą – „Mano Rimi“ lygiai. Ji veikia trimis lygiais: nario (tai – klientai, per mėnesį pirkiniams išleidę iki 80 eurų), draugo (išleidę nuo 80 iki 300 eurų) ir fano (išleidę daugiau nei 300 eurų). Šiuos lojalumo lygius pasiekę pirkėjai atitinkamai gali uždirbti ir susigrąžinti 1, 2 arba 2,5 proc. nuo išleistos sumos „Mano Rimi“ pinigais už fizinėse parduotuvėse ir elektroninėje „Rimi” parduotuvėje įsigytas prekes. „Mano Rimi“ lygiai nustatomi pagal sumą, kurią lojalumo programos dalyvis išleidžia praėjusį kalendorinį mėnesį. Pasiektas aukštesnis lygis taikomas iš karto (įskaitant tą patį kalendorinį mėnesį) ir galioja iki kito mėnesio pabaigos. 

Populiariausia diena apsipirkimui – penktadienis  

Prekybos tinklo „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pasak „Rimi“ ryšių su visuomene vadovės Eglės Krasauskienės, lojalumo programa veikia sėkmingai ir padeda ne tik atliepti svarbiausius klientų poreikius ir suteikti papildomų naudų, bet ir leidžia išsiaiškinti pirkėjų apsipirkimo įpročius bei pagal tai pateikti jiems geriausius pasiūlymus. Pavyzdžiui, pastebima, kad didžiausias klientų srautas prekybos centruose įprastai jaučiamas artėjant savaitgaliui, o populiariausia diena apsipirkti daugeliui pirkėjų yra penktadienis, tad pagal tai planuojama ir dalis akcijų ir nuolaidų. 

„Pastebime, kad pirkėjų srautai visose mūsų prekybos vietose Lietuvoje išauga būtent penktadieniais. Savaitės pabaiga daugeliui pirkėjų yra tas metas, kai į prekybos centrą patogu užsukti tiesiai po darbo ir neskubant galima ne tik ramiai apsipirkti bei pasiruošti artėjančiam savaitgaliui, bet ir paieškoti geresnių pasiūlymų bei akcijų. Penktadieniais mūsų tinklo parduotuvėse startuoja specialūs savaitgalio pasiūlymai, tad pasinaudodami „Mano Rimi“ lojalumo kortele pirkėjai už mažesnę kainą gali įsigyti tiek pavienių prekių, tiek pasinaudoti skirtingoms jų kategorijomis tą savaitgalį taikomais nuolaidų pasiūlymais“, – pasakoja E. Krasauskienė.  

- Reklama -

Pernai su „Mano Rimi“ lojalumo kortele pirkėjai vidutiniškai įsigijo apie 117 skirtingų prekių, o stebint lojalių pirkėjų apsipirkimo įpročius išryškėjo ir dar viena tendencija: „Lojalumo programos naudotojai per metus vidutiniškai apsipirkdavo bent trijose skirtingose ,,Rimi” tinklo parduotuvėse. Be to, džiugina ir tai, kad lojalumo programos turėtojai iš pernai sukauptų „Mano Rimi“ pinigų beveik 69 tūkst. eurus skyrė įvairių labdaros iniciatyvų paramai.“

Dar daugiau progų sutaupyti su lojalumo kortele

Jeigu norite pasinaudoti „Mano šeimai“ skelbiamais pasiūlymais, tereikia į „Mano Rimi“ vartotojo paskyrą įvesti vaiko vardą ir gimimo datą.

E. Krasauskienė taip pat atkreipia dėmesį, kad „Mano Rimi“ lojalumo programos dalyviai linkę aktyviai naudotis įvairiais ypatingais savaitiniais bei savaitgalio kuponais, „Mano šeimai“ ir senjorų programos naudomis. Be to, jos teigimu, tai dar ne viskas – kiti ypatingi pasiūlymai irgi pritaikomi pasinaudojant lojalumo kortele.

„Jeigu norite pasinaudoti „Mano šeimai“ skelbiamais pasiūlymais, tereikia į „Mano Rimi“ vartotojo paskyrą įvesti vaiko vardą ir gimimo datą. Tokiu atveju pirkėjai, kurie augina mažuosius, gali pasinaudoti specialiais šios programos pasiūlymais: nuolaidos taikomos kūdikių sauskelnėms, mažylių maistui ir gėrimams, viršutiniams drabužiams ir ne tik. O senjorai, kurie yra lojalumo programos dalyviai gali pasinaudoti specialiu 10 proc. nuolaidos pasiūlymu formuojant užsakymą elektroninėje parduotuvėje“, – pažymi prekybos tinklo ryšių su visuomene vadovė.

Ypatingi partnerių pasiūlymai, kurių neverta praleisti

Ji priduria, kad partnerių pasiūlymai – tai dar viena gera priežastis dalyvauti „Mano Rimi“ lojalumo programoje, mat jos dalyviai turi puikią progą palaikyti gerą sveikatą bei puikią nuotaiką pramogaujant ir neišleidžiant didelių sumų.

„Visiems, turintiems „Mano Rimi“ kortelę galioja visos „Affidea“ klinikos lojalumo programos nuolaidos – paslaugos bei tyrimai iki 7 % pigiau. Be to, rūpindamiesi savo sveikata lojalumo kortelės turėtojai gali pasinaudoti „Lemon Gym“ siūloma 7 dienų nemokama naryste, 10 proc. nuolaida metinei „Premium“ narystei arba išmėginti 3 dienų nemokamą narystę „Impuls“ sporto klubuose. Naudų siūloma ir kino gurmanams: perkant „Cinamon“ kino bilietus į „Mano Rimi“ kortelę grįžta 2 proc. nuo bilietų sumos“, – sako E. Krasauskienė.

Prekybos tinklo „Rimi“ ryšių su visuomene vadovė taip pat pažymi, jog ilgalaikiai partneriai pirkėjams irgi teikia didelį naudų paketą: siunčiant siuntas per „Omnivos“ e-savitarną ir nurodant „Mano Rimi“ kortelės numerį, 10 centų už kiekvieną užregistruotą siuntą sugrįžta „Mano Rimi“ pinigais, o pilant degalus su lojalumo kortele „Neste“ degalinėse gaunama 2,9 EUR/l nuolaida iškart ir 0,90 ct/l grįžta į „Mano Rimi“ kortelę. „Be to, perkant „Benu“ vaistinėse tereikia pateikti „Mano Rimi“ lojalumo kortelę ir 1 proc. nuo pirkinių sumos sugrįš į „Mano Rimi“ kortelę „Rimi“ pinigais“, – partnerių naudų vertes primena E. Krasauskienė.

Daugiau informacijos apie „Rimi“ lojalumo programą ir „Mano Rimi“ lygius bei sukauptas sumas galima rasti kliento puslapyje per mobiliąją programėlę arba „Rimi“ interneto svetainę, taip pat fizinėse parduotuvėse, e. parduotuvėje www.rimi.lt ir parduotuvių terminaluose.

 

 

TOP naujienos

Užsitęsė skrandžio skausmai? Šeimos gydytojas papasakojo, kodėl jų reikėtų neignoruoti

Ar žinote, koks yra vienas dažniausių negalavimų, dėl kurio pacientai kreipiasi į šeimos gydytoją? Tai – skrandžio jautrumas arba skausmas. Įvairiais simptomais pasireiškiančius skrandžio...

Lietuvos banko interneto svetainėje – operatyvūs duomenys apie šalies ūkio sveikatos būklę

Lietuvos bankas apibendrino įvairių šaltinių skelbiamus operatyvius darbo, energetikos ir finansų rinkų duomenis, kurie atspindi šalies ekonomikos bei finansų būklę, ir pradeda periodiškai juos...

Dantų priežiūrai vis dar naudojate tik dantų šepetėlį ir pastą? Šių priemonių neužtenka norint išvengti ligų

Norint džiaugtis nepriekaištinga šypsena ir burnos ertmės sveikata, itin didelę reikšmę turi individualūs burnos higienos įpročiai. Kokios priemonės padeda užtikrinti, kad ji būtų pakankama...

Pateikti 5 žingsniai, kaip tapti Respublikos Prezidentu

Iki Prezidento rinkimų likus kiek daugiau nei 5 mėnesiams Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) registruoja vis naujus politinės kampanijos dalyvius ir skelbia, koks kelias laukia...

Specialistai apie akių nuovargio sukeltą galvos skausmą

Akių jautrumas šviesai, išsiliejęs vaizdas, kaklo ar galvos skausmas, negalėjimas susikaupti, nuovargis, miego sutrikimai. Šie išvardinti dalykai turi bendrą vardiklį – jie yra akių nuovargio požymiai. Šalies sveikatos specialistai teigia, kad ko gero nerastume...

ORAI: Šiandien daug kur, daugiausia Rytų Lietuvoje, krituliai, vyraus lietus, šlapdriba

Šiandien daug kur, daugiausia Rytų Lietuvoje, krituliai, vyraus lietus, šlapdriba. Vietomis rūkas, rytą šiaurės rytiniuose rajonuose kai kur lijundra, vakare rytiniame šalies pakraštyje plikledis. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šilumos. Sausio 11-os naktį daug kur krituliai,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS