22.3 C
Plungė
2024 / 07 / 13

„Iki“ toliau mažina populiarių prekių kainas – duoną ir varškę jau įsigysite pigiau

Ar jau skaitėte?

Kvapni juoda duona, puri varškė – tai aukštos kokybės lietuviška klasika, kuri „Iki“ parduotuvėse jau kainuoja mažiau. Pasak Vaidos Budrienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, vos suradęs galimybę, prekybos tinklas nedelsdamas sumažino reguliarias pirkėjų itin mylimų produktų kainas.

- Reklama -

„Statistika rodo, kad į „Iki“ parduotuves ateina vis daugiau pirkėjų. Priežastys paprastos – jos yra patogiose vietose, arčiau darbo ar namų, o čia kiekvienas randa daug patrauklių pasiūlymų. Juos užtikriname taikydami agresyvias nuolaidas, stipriai dirbdami su asortimento atnaujinimu ir aktyviai mažindami reguliarias prekių kainas. Mums svarbu pasiūlyti ne tik trumpalaikių akcijų, bet ir nuolat rasti būdų sumažinti kainas iš esmės“, – sako V. Budrienė.

Neseniai sumažinusi reguliarias kainas ilgo galiojimo pieno produktams, net 14-ai „Žemaitijos pieno“ produktų, dabar „Iki“ atpigina ir pirkėjų mėgstamą duoną bei varškę.

„Bočių“ duona – viena populiariausių juodų duonų Lietuvoje, atsidurianti dažno pirkėjo krepšelyje. „Iki“ parduotuvėse ji lankytojus jau džiugina mažesne reguliaria kaina – 800 gramų pakuotė iškart atpiginta net 20 centų.

Savo išlaidas sumažins ir perkantieji varškę. Dvi „Iki“ pirkėjų ypač pamėgto „Clever“ prekės ženklo varškės rūšys jau porą savaičių kainuoja pigiau. 180 g 9 proc. riebumo varškė atpigo 10 proc., o tokia pat pakuotė 0,5 proc. riebumo varškės – net 18 proc. ir tekainuoja 61 centą.

„Skaičiuojame, kad šiemet jau vien pieno produktų asortimente esame sumažinę virš 100 prekių kainas. Ypač daug dėmesio skiriame tiems produktams, kurie yra būtini kasdienei visavertei mitybai, kad naudą pajustų kuo daugiau mūsų klientų. Šis darbas yra nenutrūkstamas, todėl pirkėjai ir toliau galės matyti naujų mūsų pastangų rezultatų“, – sako V. Budrienė.

- Reklama -

Aibė būdų sutaupyti

Siekiant suteikti daugiau naudų pirkėjams, „Iki“ atnaujino ir savo lojalumo programą. Nuo šiol parduotuvių lankytojai taupo ne tik naudodamiesi įprastomis nuolaidomis, bet ir žaisdami. Programos esmė labai paprasta – kaskart parduotuvėje apsilankę pirkėjai kaupia taškus. Išleidus 1 eurą pirkiniams, suteikiami 5 taškai. Papildomai jų gaunama dalyvaujant dienos, savaitės, mėnesio ir metų iššūkiuose.

Sukauptus taškus galima panaudoti net keturiais būdais: gauti nuolaidą visam pirkinių krepšeliui, pasiimti visuomet laimingą specialaus žaidimo bilietą, įsigyti prekę vos už 1 ct arba „Taškotekoje“ juos iškeisti į vertingus prizus – nuo bilietų į kiną iki televizoriaus.

Aktyviai mažindamas reguliarias svarbiausių produktų kainas, prekybos tinklas „Iki“ taip pat daug dėmesio skiria tiek vienkartinėms ar trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms taupymo programoms. Tarp jų – itin didelio pirkėjų dėmesio susilaukęs „IKI Pigintuvas“, taip pat prekybos tinklo „Iki“ ir mobiliosios programėlės #walk15 iniciatyva – už žingsnius gaunamos nuolaidos vaisiams bei daržovėms.

Nuolat peržiūrimi ir kas savaitę atnaujinami nuolaidų pasiūlymai kainų leidinyje, papildomai taikomi valandiniai pasiūlymai ar nuolaidos tam tikroms prekių kategorijoms.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 237 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs keturias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Energetikos bendrovė ragina iki metų pabaigos deklaruoti elektros ir dujų skaitliukų rodmenis

Artėjant metų pabaigai energetikos bendrovė „Ignitis“ primena tiek elektros energijos, tiek ir buitiniams gamtinių dujų vartotojams apie pareigą deklaruoti skaitiklio rodmenis iki paskutinės šių...

Pasiruoškite meksikietiško maisto vakarėliui: gaminkite fajitas, kesadilijas ir takus – viskas vienoje keptuvėje

Vasaros orai skatina ieškoti gaivių, greitai paruošiamų ir lengvų valgių. Dažnai to įkvėpimu tampa užsienio šalių virtuvės. Viena iš jų – Meksika. Šios šalies...

Gydytoja pasakoja apie galimas COVID-19 infekcijos komplikacijas: ragina neignoruoti simptomų

Nuo COVID-19 ligos pandemijos pradžios 2020 m. Lietuvoje užfiksuoti daugiau nei 1,29 mln. susirgimo atvejų. Nors didžioji dalis sergančiųjų infekcija jaučia lengvus ar vidutinio...

Horoskopai gruodžio 21 dienai

AVINASJokiu būdu nesivelkite į reikalą, kurio legalumu nesate tikras, kitaip galite gerokai nukentėti. Prieš ko nors imdamasis pasvarstykite, ar gelbėdamas plaukus nerizikuojate prarasti galvos. JAUTISIš...

Dietologė davė žalią šviesią uogienėms – sužinokite kodėl

Įpusėjusi vasara nepaliaujamai lepina kvapnių ir sultingų uogų bei vaisių derliumi. Vienas populiariausių būdų išsaugoti šią trumpalaikę gausą – tai uogienės, kurios tinka tiek blynų, skrebučių ir košių gardinimui, tiek desertų ar sūrių pasaldinimui....

Liepos 1-oji: vardadieniai, dienos INFO, Tarptautinė architektų diena

Liepos 1-oji – Tarptautinė architektų diena. Liepos pirmoji – 183-ioji metų diena (pirmoji 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 183 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas; rytoj: Gantautė, Jotvingas,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS