28.3 C
Plungė
2024 / 07 / 16

Astrologinė prognozė vasario 28-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena panardins į svetimus rūpesčius arba painias santykių peripetijas. Kažkam prireiks jūsų pagalbos. Galite sulaukti netikėtumo iš asmens, kuriuo ypač domitės. Regis, į paviršių iškils tai, kas buvo uoliai slepiama.

- Reklama -

JAUTIS. Jums derėtų atkreipti į savo vaidmens kolektyve bei profesinės kvalifikacijos ypatumus. Galbūt šį tą pravartu patobulinti. Jei šiandien numatomas darbo interviu, jis bus labai rimtas.

DVYNIAI. Šiandien įtampą kels nemalonus darbdavio, klientų reiklumas, griežtumas. Iš jūsų arba jūs iš ko nors reikalausite atsakomybės, racionalaus ekonomiškumo ar pan.

VĖŽYS. Ši diena nesukels rūpesčių, jeigu dirbsite įprastus darbus ir nereikės niekur skubėti, išvykti. Visgi gali būti, kad teks rimtai pasimokyti, ruošti kalbą, publikaciją ar ataskaitą.

LIŪTAS. Tikėtini šiokie tokie pasikeitimai ar supurtymai, susiję su jūsų pasaulėjauta, pažiūromis, finansiniais ir profesiniais planais. Venkite per daug žadėti. Nepirkite brangių daiktų. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti.

MERGELĖ. Kantriai dirbkite savo įprastinius darbus ir stenkitės išlikti ramūs bei taupūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, vaikams. Dėl didesnių išlaidų būtina tartis.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Bus daug emocijų, laikas lėks nepastebimai. Visgi vakare pastebėsite kažko svarbaus tinkamai neatlikę ir jau būsite labai pavargę, gal net ir negaluosite.

SKORPIONAS. Šiandien nesiimkite atsakingų darbų. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko vis tiek negalite pakeisti. Gali paaiškėti, kad jūsų fantazijos ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus, vaikų problemas.

ŠAULYS. Šiandien vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių bei kitų žmonių. Regis, šiek tiek sumažės tarpusavio pasitikėjimas, geranoriškumas.

OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes bus lengva prarasti aplinkinių pasitikėjimą. Stenkitės stiprinti, o ne gadinti santykius su žmogumi, kuris yra jums artimas ir reikalingas.

VANDENIS. Šiandien jums neblogai seksis mokytis ir mokyti, atlikti intelekto bei rimtos kompetencijos reikalaujančias užduotis. Jeigu užtruksite iki vėlumos, pavargę pradėsite daryti klaidas ir tai gali lemti nuostolį. Būkite atidūs.

ŽUVYS. Diena bus gana nemaloni. Jeigu laiku sutvarkysite aktualų finansinį reikalą, tai galbūt išvengsite galimo nuostolio. Regis, vakare jausitės pavargę, negaluojantys ir turbūt nesugebėsite paslėpti pykčio, jei kas nors trikdys jūsų ramybę.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai spalio 5 dienai

AVINASJūsų rūpestingai sukonstruota ir išmintingai valdoma imperija - daugelio pavydo objektas. Esate lyderis, kuris patraukia asmeniniu pavyzdžiu. Neabejotinai keliate aplinkiniams pasitikėjimą, tad tinkamai tuo...

Svarbiausios 2021-ųjų technologijos: tai keičia viską

Naujos technologijos, produktai ir išradimai pristatomi nuolat, tačiau jų gausoje lengva pasimesti, o kartais išties reikalingos ir naudingos naujovės prasprūsta pro akis. Skaičiuojant paskutines...

„Xiaomi“ pristato specialią pavasario savaitę

Pasaulinė technologijų lyderė „Xiaomi“ paskelbė specialios pavasario savaitės pradžią. Klientų laukia įvairūs pasiūlymai, nuolaidos bei dovanos visame centrinės, rytų ir šiaurės Europos regione. Lietuva...

Kada kandidatai sveikina, o kada skleidžia politinę reklamą

Artėjant šventiniam laikotarpiui Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sulaukia užklausų dėl būsimųjų kandidatų sveikinimų viešosios informacijos priemonėse ir prašymų išaiškinti, kada kandidatų skelbiama informacija yra...

Temos, kuriomis niekada ne per anksti kalbėtis su vaikais

Pasaulis, kuriame gyvena dabartiniai vaikai, yra labai įvairus, globalus, sparčiai besikeičiantis. Kai kurios žinutės, tokios kaip karas, badas, klimato atšilimas, pandemija, yra bauginančios, tačiau mokytojai ragina kalbėtis su vaikais ir motyvuoti juos veikti, nes...

Papuoškite namus šventėms: kaip patiems sukurti kalėdinį vainiką?

Pajusti šventinę nuotaiką ir namuose sukurti kalėdinę atmosferą padeda šventiniai simboliai. Vienas tokių – Kalėdų vainikas, kuris ne tik suteiks namams šilumos ir jaukumo, tačiau gali tapti ir pagrindine kalėdinio stalo dekoracija. Pasak „Senukų“ specialistų,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS