19.3 C
Plungė
2024 / 07 / 23

Astrologinė prognozė vasario 13-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena tam tikra prasme gali būti lemtinga, nukreipianti reikiama linkme. Kolektyvo, bendraminčių spaudimas gali išjudinti jus iš stagnacijos, paskatinti veikti.

- Reklama -

JAUTIS. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį. Galite kažkuo susižavėti. Kai kurie jūsų tikslai nebeteks prasmės. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į aferas, neišprovokuotumėte pavydo ar keršto.

DVYNIAI. Vilios kelionės, įdomūs renginiai, apie tai svajosite ir kalbėsite. Atvirumu, tvirtais argumentais, plačiu akiračiu galite daug laimėti. Galbūt sugebėsite įprasminti savo ilgalaikes pastangas.

VĖŽYS. Darykite gerus darbus, tačiau nelaukite ypatingos padėkos ar aplodismentų. Rizikingos avantiūros nepatartinos. Vienam tai nepakenks, bet kitam gali baigtis liūdnai. Pravartu iš anksto pagalvoti apie galimas pasekmes.    


Vasario 13-oji: vardadieniai


 

LIŪTAS. Regis, mėginsite įgyvendinti naujas idėjas. Pravartu susikaupti ilgalaikiams planams ir drąsiai žvelgti į ateitį. Visgi pasikliauti derėtų ne visais, kurie jus giria. Kai kurie dėmesį rodantys asmenys bus tarsi užsimaskavę pavydūs priešai.

- Reklama -

MERGELĖ. Šiandien kiek atiduosite, tiek ir patys gausite – ir finansine, ir jausmų prasme. Regis, kils ūpas visur daryti tvarką, pradedant nuo savęs. Atsargiai su technika, cheminėmis medžiagomis, ugnimi, nes patirta žala gali daug kainuoti.

SVARSTYKLĖS. Rytinis vangumas trukdys įsitraukti į darbus, o gal ir laiku atvykti. Jeigu nekaip jaučiatės, pravartu pasitikrinti sveikatą. Įdienojus neblogai padirbėsite.

SKORPIONAS. Šiandien tikėtinas pokalbis, pareikalausiantis konkrečių atsakymų, aiškių argumentų. Regis, padarysite darbštaus, stipraus žmogaus įspūdį.  Svarbiausia, kad patys jaustumėtės užtikrinti tuo, ką darote, ko imatės. Atsargiai su ugnimi.

ŠAULYS. Būsite kūrybingi ir veiklūs. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos santykius. Daug emocijų suteiks aplinkiniai ir vaikai. Venkite rizikos kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, pasižymėsite gera komercine įžvalga, gebėjimu derėtis. Galbūt teks tarpininkauti, finansiškai įsipareigoti, sudaryti sutartį. Nors viskas atrodys apskaičiuota, jausitės labai rizikuojantys.

VANDENIS. Regis, būsite imlūs informacijai, reklamai. Galite teikti ar gauti interviu. Visgi naujiena, kurią sužinosite, gali pasirodyti prieštaringa. Galite sulaukti kritikos arba patys kelsite aršias pretenzijas.

ŽUVYS. Taps akivaizdu, kad reikia naujai įvertinti kai kuriuos reikalus ir ryšius. Vieni žmonės jums šypsosis, flirtuos, kiti už nugaros nesibodės kenkti, šmeižti. Nesivelkite į intrigas, laikykitės konfidencialumo principo.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

„Žemaitijos iždas“ ir „Pajūrio kredito unija“ indėlininkai raginami atsiimti draudimo išmokas

Bankrutavusios kooperatinės bendrovės kredito unijos „Žemaitijos iždas“ indėlininkai iki 2022 m. kovo 7 d., o bankrutavusios kooperatinės bendrovės „Pajūrio kredito unija“ indėlininkai iki 2022...

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios jūsų iliuzijos yra pagrįstos. Neabejotinai prireiks...

Horoskopai kovo 21 dienia

AVINASDėl senos draugystės šiandien turite būti pasiruošęs aukotis. Bandysite ieškoti slaptų ryšių tarp dalykų, iš pažiūros niekaip nesusijusių. Galite sulaukti malonios staigmenos. Autorius Ilja Laurs...

Kaip pasirūpinti savo auginamais gyvūnais karantino metu

Plintanti koronaviruso COVID-19 pandemija ir griežtėjančios karantino sąlygos šalyje stipriai keičia ne tik kasdienius visuomenės įpročius, bet ir netiesiogiai veikia įprastą mūsų augintinių gyvenimą....

L. Rimgailė dalijasi gardžiu duonos apkepo receptu savaitgalio pusryčiams

Pusryčiai – itin svarbus dienos ritualas, todėl artėjant savaitgaliui dažnas pradeda planuoti, kaip jų metu nustebinti save ir savo artimuosius. Tiesa, Liucina Rimgailė tingiais savaitgalio rytais nemėgsta ilgai vargti virtuvėje. Todėl žinoma moteris dalijasi...

Legendinė daina atgimė naujai: Remis Retro ir YVA pristato singlą – „Panelė Verta Milijono“

Remis Retro ir grupė YVA pristato netikėtą bendrą kūrinį – atnaujintą, legendinės dainos – „Panelė Verta Milijono“ versiją. Šį, jaunatvišką skambėsį įgavusį singlą, atlikėjai išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija - „Universal Music...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS