20.7 C
Plungė
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Kūrybinį kvėpimą turbūt pajus meno žmonės ir intelektualai, o energijos pliūpsnį – sportininkai. Visgi tykos ir pavojai – nuostoliai, traumos. Kad ir ką darysite, nepraraskite atsargumo bei saiko. Saugokite vaikus.

- Reklama -

JAUTIS. Namuose gali kilti emocinių ekscesų, ginčų. Užuot maištavę verčiau demonstruokite savo kulinarinius gebėjimus – tai turėtų sumažinti įtampą, įnešti jaukumo. Gerai seksis ir kūrybinė, intelektinė veikla. Deja, kelionėse tykos pavojai.

DVYNIAI. Jeigu ketinate kur nors vykti, darykite tai ryte, nes popiet daugės pavojingų situacijų. Saugokitės praradimų. Kai kuriuos jūsų planus gali sujaukti netikėtas svečias, nelaukta žinia.

VĖŽYS. Pagrįstai kilęs nepasitikėjimas kai kuriais žmonėmis gali apkartinti šią dieną. Pasistenkite nebendrauti su agresyviais, piktais, savanaudiškais veikėjais. Vietoj jų rinkitės šiltesnę bendraminčių draugiją.


Astrologinė prognozė kitai savaitei (sausio 29–vasario 4 dienoms)


LIŪTAS. Būsite emocionalūs, jautriai reaguosite į bet kokią kritiką, priekaištus, praeities išgyvenimus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos, mitybos sričiai, vaikams.

MERGELĖ. Tikėtinas didesnis dvasinis jautrumas. Diena palanki poilsiui vienumoje, apmąstymams, meditacijoms, rašymui, meninei kūrybai. Jeigu numatoma aktyvi veikla, sportas, bus nelengva. Saugokitės traumų, ypač saugokite vaikus.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nestigs draugų ir pažįstamų dėmesio. Skirkite jiems šiek tiek laiko, tačiau per daug neprisiplanuokite vakarui. Vakare nebesinorės niekur eiti iš namų. Pasisaugokite ugnies, traumų, infekcijų.

SKORPIONAS. Būtų gerai, jei sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte namų komfortu, buvimu su šeima. Jei visgi teks kažkur išlėkti, būkite itin apdairūs kelyje dėl nemažos avarijų grėsmės.

ŠAULYS. Šiandien daug ką gali lemti atsitiktinumai. Galite gauti pasiūlymą, kurio nesitikėjote, leistis į neplanuotą kelionę, vykti į renginį ar kt. Galima techninė problema.

OŽIARAGIS. Regis, jūsų piktas liežuvis ar savanaudiškas elgesys gali atstumti iki šiol jums buvusius draugiškus, dosnius žmones. Tik nuo jūsų poelgių priklauso, ką laimėsite ir ką prarasite. Saugokitės ugnies, traumų.

VANDENIS. Šiandien galite pasijusti išduoti ar išnaudoti. Kita vertus, savo valia galite nuspręsti, kaip reaguoti į nepatikusį elgesį – dramatizuoti, supykti ar atleisti ir rasti pozityvo.

ŽUVYS. Regis, jums teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti žalingus įpročius ar pan. Tai gali būti tarsi pasirinkimas, su kuo jums pakeliui. Geriau būtų rinktis sveikatą ir pozityvius, atsakingus žmones.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

„Xiaomi“ pristato naujienas: proveržis, kuris keičia telefono kameros istoriją

Plataus profilio elektronikos gamintojas „Xiaomi“ pristatė naujausią išmaniųjų telefonų seriją – „Xiaomi 13 Series“. Elektronikos gamintojas bendradarbiaudamas su aukščiausios klasės fotoaparatų ir objektyvų gamintoju...

Rekonstruojamas dar vienas įvažiavimo į kurortą mazgas

Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus socialiniuose tinkluose pasidžiaugė vykdomai mieste darbais. „Rekonstruojamas dar vienas įvažiavimo į kurortą mazgas. S. Dariaus ir S. Girėno...

Šiais mokslo metais nemokamai plaukti mokysis daugiau antrokų

Kartu su naujais mokslo metais startuoja ir naujas projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ sezonas. Šįmet nemokamas plaukimo pamokas galės lankyti apie 10...

Velykų patiekalų tradicijos: su praeitimi jungia vienintelis stalo atributas – kiaušinis

Viena laukiamiausių ir didžiausių metų švenčių – Velykos jau visai šalia. Kaip ir kasmet prie valgiais nukloto stalo susirinks šeimos, giminės paminėti šią gražią,...

Ką valgyti liepą: 5 šviežios gėrybės, kuriomis šį mėnesį verta mėgautis iki soties

Liepą akys jau raibsta nuo daržovių, vaisių ir uogų gausybės. Kurias žinovai pataria rinktis, kad džiaugtųsi ir organizmas, ir piniginė? Juk ne paslaptis, kad sezoninės daržovės būna ne tik sveikiausios, bet ir siūlomos už...

FNTT patikrinimai savaitgalį: daugiau nei šimtas karantino ir prekybos tvarkos pažeidimų, nelegalus darbas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai savaitgalį visoje Lietuvoje tikrino, kaip verslininkai laikosi Vyriausybės nustatytų karantino režimo sąlygų bei jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Atlikta beveik 200 patikrinimų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestuose...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS