13.3 C
Plungė
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 5–11 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžia nebloga ieškantiems tiesos, teisingumo ir gyvenimo prasmės. Tiktų organizuoti renginius, mokymus, bendraminčių grupę. Galbūt sutiksite tokią asmenybę, kuri taps pavyzdžiu. Iki pat savaitgalio teks rimtai plušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir užbaigti būtinus darbus arba pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką. Kažko neatlikus gresia nuostolis. Neapsirikite tvarkydami dokumentus, sąmatas. Savaitės pabaigoje bus sunku rasti geranoriškų pašnekovų. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje staigmenos galite tikėtis iš oficialaus asmens arba verslo partnerio. Derėtų nevilkinti reikalų, susijusių su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis, mokesčiais. Paskubėkite susitarti dėl finansavimo, mokymų ar kitų aktualijų. Galite gauti svarbių žinių iš užsienio. Nuo savaitės vidurio gali padaugėti pavojų. Lengva susikompromituoti, susižeisti ir pan. Regis, stiprus noras rizikuoti nepasiteisins. Savaitgalį galbūt teks vykti į konferenciją, viešai pasisakyti per šventinį renginį ar pan.

DVYNIAI

- Reklama -

Savaitės pradžioje pasižymėsite konkurencinėje situacijoje arba ten, kur reikia demonstruoti kompetenciją, įstatymų išmanymą. Galite sulaukti atrankos rezultatų, pasiūlymo dėl stažuotės, konferencijos, kelionės ar kt. Tai gali būti investicijų arba finansinių atsiskaitymų metas. Galbūt įsigysite atsiperkantį daiktą ar paslaugą, mokymus. Galite ieškoti rėmėjų, verslo partnerių. Stenkitės nesusikompromituoti dėl nelegalių reikalų. Savaitgalis prasideda su mėnulio jaunatimi – pats metas gilintis į ateities tikslus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje viskas klostysis palankiai, jei norite įsidarbinti arba kurti verslą, investuoti. Produktyvus turėtų būti pokalbis su darbdaviu, kreditoriumi, rėmėju ar pan. Regis, teks derinti skirtingus interesus arba rinktis iš dviejų variantų. Tikėtini planinių darbų užbaigimai, atsiskaitymai. Savaitės vidurys žada meilės ar kitokių įspūdžių, jei sureaguosite į kito asmens iniciatyvą. Laiku atlikite verslo, finansines operacijas, grąžinkite skolas. Savaitgalį vilios įdomios išvykos. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pasižymėsite ypatingu kūrybingumu. Galite dalyvauti konkurse, sumaniai tarpininkauti ar debatuoti su oponentais. Svarbu vengti dviprasmiško elgesio su konkurentais bei priešinga lytimi, nes galite būti neteisingai suprasti. Per didelis reiklumas, puldinėjimas taip pat gali žeisti aplinkinius. Rimčiau pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Įvertinkite besibaigiančius darbus. Su savaitgaliu prasidedanti jaunatis žada pokytį – asmeninį vidinį arba kitų žmonių požiūrio į jus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite veiklūs, daug aprėpsite – ir namų pareigas, ir darbo. Jei gausite kvietimą į darbo interviu, turbūt nustebinsite darbdavį. Savaitės viduryje galite sulaukti dėmesio, komplimentų, gauti kvietimą į renginį, varžybas ar pasimatymą. Galbūt užmegsite įdomią pažintį. Venkite rizikos, kad išvengtumėte gamybinių ir kitokių traumų, intrigų bei saugokite nuo pavojų vaikus, mylimą žmogų. Savaitgalio prioritetai turėtų būti sveikata ir santykiai. Tiktų planuoti reabilitaciją, ūkines veiklas ir pan.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje palanku daug ką aptarti, ypač jei tai susiję su švietimu, leidyba, informatika, vaikais, reklama, komercija, logistika. Galite gauti neblogą pasiūlymą, kvietimą į interviu ar renginį. Netrukus daug jūsų dėmesio prireiks šeimai. Stenkitės, kad namuose nestigtų šilumos, meilės. Savaitės pabaigoje galite būti viliojami arba patys kitus trauksite į riziką, avantiūras. Meilės, vaikų bei finansų sritys gana pažeidžiamos. Jaunatį pradėję su optimizmu, humoru, meile širdyje, tokias nuotaikas išlaikysite ilgiau.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtini pokalbiai apie numatomus pirkinius, verslo galimybes, artimųjų poreikius. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą. Visgi gyvenimas vers labiau taupyti, skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Laiku vykdykite finansinius įsipareigojimus. Greitas darbų tempas jums bus priimtinas. Regis, net rasite laiko flirtui, pramogoms. Neprovokuokite oponentų, antraip patirsite grubius išpuolius. Savaitgalį galite apsilankyti šventiniame renginyje ir jame pasireikšti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje atrodysite racionalūs, taikliai argumentuojantys ir gerai informuoti. Jums gali pavykti protingai įvertinti savo bei kitų galimybes, kompetencijas. Gana palankus metas nekilnojamojo turto reikalams, prekybai. Regis, neatsispirsite pagundai įsigyti kažką originalaus. Tikėtini reikalai su verslininkais, antstoliais. Savaitės pabaigoje aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Jei reikia pasimokyti, negaiškite veltui laiko. Regis, savaitgalį jau niekur nesinorės eiti iš jaukių namų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums prireiks ramios asmeninės erdvės, atsiribojimo, kad tinkamai atliktumėte darbus reikalaujančius susikaupimo, tikslumo, apskaičiavimo. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitės viduryje galimas romantiškas jaudulys, įspūdingas kūrybinis pasirodymas ar kt. Būsite linkę pataikauti savo, vaikų ir mylimo žmogaus užgaidoms. Savaitės pabaigoje itin svarbu subalansuoti norus su galimybėmis. Jauskite saiką tenkindami savo bei vaikų norus nebūtiniems daiktams, pramogoms. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nestokosite populiarumo ir įtaigumo. Lengvai pritrauksite bendraminčių. Iš pažįstamo asmens galite išgirsti darbo, verslo pasiūlymą arba prašymą padėti įsidarbinti, gauti pelningą užsakymą. Regis, kils ūpas užsiimti reikšminga veikla. Visgi netikėtai gali užklupti ūkinės arba sveikatos problemos. Kai kurie jūsų poelgiai žada netikėtų pasekmių. Subtiliau reikškite nuomonę, venkite svaigalų. Prasidedant savaitgaliui su mėnulio jaunatimi, itin svarbu jaustis ramiai ir saugiai, o elgtis atsakingai.

ŽUVYS

Savaitės pradžia gali būti kupina rimtų darbų bei reikalavimų – atsakomybės, įsigilinimo į priežastis ir pasekmes. Regis, opesnis darysis ir sveikatos klausimas. Galite tikėtis draugiškų susitikimų, kurie jus prablaškys, pakels nuotaiką, o gal ir savivertę. Galbūt prabus romantiškas jausmas pažįstamam asmeniui. Savaitės pabaiga bus prieštaringa. Galite jausti energijos stygių bei žalingų įpročių galią. Būkite atsargūs, nes galimi nelaimingi atsitikimai. Tiktų užsiimti ramia buitine bei menine veikla.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

TOP naujienos

Rajone daugės vietų elektronikos atliekoms priduoti

Dėl griežtėjančių aplinkos apsaugos reikalavimų ir šiemet didėja buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo perdirbimui užduotys. Augant užduotims, gamintojai ir importuotojai privalės...

Nemalonusis akių miežis: kaip gydyti ir kada kreiptis į gydytoją?

Dažniausiai net nesusimąstome, kad nekaltas akies patrynimas gali sukelti ilgalaikių nemalonumų. Pasak BENU vaistininko Mariaus Lukštaraupio, tai viena pagrindinių miežio ir kitų akių uždegimų...

Nuo uždegimo sauganti mityba: gydytojas dietologas atsako, kurie produktai gali padėti

Tinstanti, paraudusi ir skausminga oda – pirmieji lokalaus uždegimo požymiai. Uždegimo priežasčių yra įvairių, jį sukelti gali išorinės priežastys, tokios kaip įdrėskimas, arba vidinės...

Nėra blogo oro, yra tik blogas pasiruošimas: ką reikia žinoti norintiems bėgioti lauke atvėsus orams?

Patyrusių bėgikų bendruomenėje dvejonių dėl bėgimui tinkamo oro nekyla – jei moki pasiruošti, bėgioti lauke galima ne tik rugsėjį, bet ir viduržiemį. Kaip geriausia...

Krašto apsaugos ministeriją iš vietos gamintojų Ukrainai nupirks apie 3 tūkst. dronų

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad Lietuva Ukrainai artimiausiu metu ketina nupirkti apie 3 tūkst. lietuviškų dronų. „Krašto apsaugos ministras mane informavo, kad artimiausiu metu Lietuva per Krašto apsaugos ministeriją už 2 mln. eurų nupirks apie...

Ekstremaliai avantiūrai pasiryžusi senjorė Kristina: „Nesuprantu, kodėl reikia bijoti pensijinio amžiaus“

64-erių metų Kristina Velijeva – sukasi it vijurkas. Ji keliauja, sportuoja, neria vašeliu, vaikšto į teatrus ir kaip pati sako, neturi laiko skųstis gyvenimu. Negana to, kad moteris aktyviai žaidžia diskgolfą, ji turi ir...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS