17.3 C
Plungė
2024 / 06 / 18

Astrologinė prognozė gruodžio 26-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, lankysitės pas gimines, draugus arba jų patys sulauksite. Pasirūpinkite namų ir technikos saugumu, nes yra nemaža gaisro, vagysčių grėsmė. Be to, daug rizikų kelyje dėl neblaivių, neadekvačių žmonių bei jūsų pačių apsvaigimo, neišsimiegojimo.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena turėtų būti nebloga, tačiau nerimo gali sukelti kitų šalia esančių asmenų elgesys ar patirti nuostoliai. Regis, teks jiems padėti. Saugokitės vagių, ugnies, avarijų.

DVYNIAI. Gana rizikinga diena dėl jūsų ar kitų žmonių aplaidumo, nesąžiningumo, neblaivumo. Neprovokuokite agresijos, saugokitės sukčių ir avarinių situacijų. Derėtų neprarasti saiko vaišinantis stipriais gėrimais, nes tai gali sukelti skaudžias pasekmes.

VĖŽYS. Ši diena atneš didesnį ramybės poreikį. Deja, ramu nebus. Derėtų labiau saugotis apsinuodijimų, infekcijų, traumų, avarinių situacijų. Visgi, nors metas nesaugus, jausite stiprų kai kurių asmenų palaikymą, rūpestį.

LIŪTAS. Dėl jūsų ar kitų žmonių neapdairumo, aplaidumo gali nukentėt kas nors iš jūsų artimos aplinkos žmonių. Ypač saugokite vaikus, negąsdinkite jų fejerverkais, nesukelkite rizikų netinkamu maistu ar pramogomis.

MERGELĖ. Gana nesaugi diena. Kita vertus, kaip tik jūsų pastangomis gali būti apsaugotas mylimas žmogus, vaikai. Venkite svaigalų, rizikingų triukų, atrakcijų, galinčių sukelti gaisrą, avariją ir kam nors pakenkti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Jeigu jums šiandien teks sėsti prie vairo ir kur nors vykti, kelyje bus nesaugu. Turite itin saugotis avarinių situacijų. Verčiau likite namuose ir maloniai leiskite laiką su šeima.

SKORPIONAS. Šią dieną nusimato viešnagės, išvykos. Deja, tikėtini nuostoliai. Turite būti labai apdairūs pasirinkdami prekes, pramogas, paslaugas ir kompaniją. Kliaukitės išmintimi, o ne godumu. Saugokitės aferistų.

ŠAULYS. Regis, šiandien stokosite apdairumo ir takto. Nelabai girdėsite, ką jums sako kiti žmonės, todėl tikėtini nesusipratimai. Gresia ir traumos. Nedemonstruokite agresijos, venkite svaigalų. Labai atsargiai su pirotechnika, ugnimi, dujomis.

OŽIARAGIS. Diena bus nebloga, jei nepaves sutrikusi savijauta. Rūpesčių gali sukelti sunegalavę augintiniai arba artimieji. Kita vertus, daug jėgų jums teiks meilė, kūrybinis įkvėpimas. Nežiopsokite kelyje ir nevairuokite apsvaigę.

VANDENIS. Nestokosite kūrybinės ar sportinės energijos, azarto. Kita vertus, jūsų šiandienos planus gali sujaukti draugai, jeigu buvote susitarę dėl susitikimo, renginio ar kt. Galite patirti šiokį tokį nuostolį.

ŽUVYS. Šiandien dėl jūsų aplaidumo ar neblaivumo gali būti kažkas sugadinta, kilti gaisras, avarija ar kt. Pasistenkite mąstyti kuo objektyviau ir racionaliau, arba prašykite, kad jums patartų, padėtų patikimas draugas, giminaitis. Geriausia būtų nevartoti svaigalų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis: krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų...

Organizmas padėkos: 5 sveikuoliškų kokteilių receptai, kurie nudžiugins skoniu

Vasariška šiluma kelia nuotaiką ir keičia apetitą. Savaime ieškome būdų, kaip greitai ir gardžiai aprūpinti organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis, jo neapsunkinant. Į pagalbą ateis...

Sudaryti 2021 m. šaukiamųjų į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą sąrašai, jie viešai paskelbti bus iki sausio 18 d.

Krašto apsaugos ministerijoje sausio 7 d. sudaryti 2021 metų karo prievolininkų (šauktinių) sąrašai – į juos įtraukti 38177 jaunuoliai, kuriems 18–23 m. (įskaitytinai). Iš...

Krosnimi dar kvepiančių šviežių ir nebrangių kepinių paslaptys: 5 įdomybės, kurios padeda „Iki“ pelnyti pirkėjų simpatijas

Šviežutėliai, vos iš krosnies ištraukti kepiniai – vienas iš dienos malonumų, kuris prieinamas ne tik mažų kepyklėlių lankytojams. Kasdien šimtuose „Iki“ parduotuvių visoje šalyje...

Žengtas dar vienas žingsnis aukštojo mokslo kokybės link

Vakar Seimo Švietimo ir mokslo komitete pritarta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui nuo 2024 m. taikyti vienodus reikalavimus tiek stojantiems į valstybės finansuojamas, tiek į mokamas studijų vietas, taip pat – aukštosioms mokykloms...

Šiandien Lietuvoje bus debesuota

Artimiausiomis dienomis vyraus debesuoti ir su silpnais krituliais orai. Šiandien Lietuvoje bus debesuota. Vietomis nedidelis lietus, dulksna. Aukščiausia temperatūra 3–7, pajūryje iki 9 laipsnių šilumos. Lapkričio 25 d. daug kur numatomas nedidelis lietus, dulksna, vietomis galima...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS