20.7 C
Plungė
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė gegužės 9-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Patirsite daug įspūdžių, jei būsite įvykių sūkuryje, viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Gali būti, kad teks duoti ar imti interviu, arba kitaip viešai išreikšti tam tikrą savo nuomonę.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai norėsis paprastų žemiškų malonumų. Itin domins tai, kas galėtų papildyti šeimos biudžetą ar padėti sutaupyti. Vertinsite ir gerus santykius šeimoje. Tai padės išlaikyti gerą nuotaiką netgi tada, jei kas nors nepavyks.

DVYNIAI. Galite įgyvendinti savo siekius, tačiau tam reikalingas palaikymas iš šalies. Jus gali pasiekti geros naujienos iš pažįstamų asmenų. Tikėtina intriguojanti pažintis.

VĖŽYS. Jums tereikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kūrybingumu bei tinkamos dienotvarkės, kad užtektų laiko poilsiui. Tausokite sveikatą, venkite streso. Galbūt turėsite reikalų su keistais žmonėmis, menininkais.

LIŪTAS. Tai gali būti drauginga, įspūdžių kupina diena, jeigu neišsisukinėsite nuo bendravimo, susibūrimų. Gebėkite vertinti nedidelius malonumus, rasti džiaugsmo kasdienybės smulkmenose. Tai gerai veiks tonusą bei santykius su kitais.

MERGELĖ. Šiandieną jums neduos ramybės globalūs dalykai, mokslas, politika. Galbūt pasijusite svarbaus proceso dalyviais. Pasistenkite į kai kurias problemas pažvelgti filosofiškai. Tai malšins nerimą ir leis geriau numatyti perspektyvą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, itin domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje ar toliau nuo jūsų kasdienybės. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Turbūt veršitės į svarbius renginius, ekskursijas ar pan.

SKORPIONAS. Tikriausiai jums neduos ramybės realūs ar potencialūs svetimi laimėjimai, gebėjimai, praturtėjimai. Liaukitės apie tai galvoję. Bus žymiai geriau, jeigu patys pamėginsite daugiau pasiekti, patobulėti. Šia prasme gali kilti naudingų idėjų.

ŠAULYS. Regis, šiandien jums neblogai seksis ieškoti sutarimo, kompromisų net ir su aršiais oponentais. Pasinaudokite galimybe užmegzti dalykinę partnerystę, pritraukti sąjungininkų.

OŽIARAGIS. Būsite veiklūs, praktiški. Susiplanuosite turiningą dienotvarkę ir stengsitės jos laikytis. Jeigu pavyks, vakare džiaugsitės daug nuveikę. Skirkite laiko ir poilsiui bei grožio ir sveikatos profilaktikai.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę žaismingai. Galbūt jums viskas atrodys tarsi teatras. Daug dėmesio skirsite vaikams, meilei, kūrybai. Regis, jūsų jausmai taps stipresni, o sugebėjimai, talentai labiau išryškės.

ŽUVYS. Šiandien puikiai rūpinsitės artimais žmonėmis, namais, nuosavybe, individualiu verslu, sodyba ir pan. Svarbu nereaguoti pernelyg emocionaliai į kasdienybės smulkmenas. Venkite stresinių situacijų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Vasario 9-oji: vardadieniai

Vasario 9-oji – Tarptautinė odontologų diena; Picos diena. Vasario devintoji, penktadienis, (penktoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 325 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia...

Tereikia vienos programėlės ir jūsų mąstymas pasikeis

Intelektualumas ir šachmatai – lyg sinonimai. Šis protą lavinantis ir strateginį mąstymą skatinantis žaidimas net modernėjančiame pasaulyje nelieka užmirštas, o su išmaniuoju telefonu savo...

Gamtai draugiškos Kalėdos: šventinę nuotaiką padės sukurti tvarūs sprendimai

Kalėdos – metas, kai stengiamės būti geresni vieni kitiems, tačiau šventiniu laikotarpiu būtina nepamiršti atsakingiau rūpintis ir mus supančia aplinka. Evreka.co duomenimis, šventinę savaitę...

„Atgijusios“ skulptūros priminė: astma gali įkalinti savo paties kūne

Vilniečių dėmesį vieną dieną atkreipė juos užkalbinusios skulptūros. Šių švokštimą ir dusulį galėjo atpažinti astma sergantys praeiviai – jiems ir sergančiųjų artimiesiems skirta žinutė...

Per metus atlikta daugiau nei 12 000 žemės naudojimo patikrinimų

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), vykdydama vieną svarbiausių savo funkcijų, – žemės naudojimo valstybinę kontrolę, – 2020 metais visoje Lietuvoje atliko 12064 žemės naudojimo patikrinimus. Informacija apie atliktus patikrinimus ir nustatytus pažeidimus pirmą kartą pateikiama išsamioje...

Sveikiau maitintis švenčių periodu – nesudėtinga

Maisto pramonei mažinant produkcijos kokybės standartus ir didinant gamybos apsukas, skanaus greitojo maisto pasiūla vis didėja. Deja, dažnai būtent toks maistas daro didžiausią žalą žmogaus organizmui. 33 valstybėse surinkti duomenys rodo, kad 4 iš...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS