20.7 C
Plungė
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Pasižymėsite komercine uosle, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte nusipirkti ar parduoti ir pan. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei ir savitiems jų interesams.

- Reklama -

JAUTIS. Bus nemažai įvairiausių emocijų, jaudulio. Aplinkiniai gali reikšti pretenzijas arba netinkamai elgtis, jeigu su jais įsivelsite į bereikalingas diskusijas. Atsargiai su elektra, ugnimi.

DVYNIAI. Nuo pat ryto intuityviai jusite atslenkant naujovių bangą. Pozityviai vertinkite tai, kuo tikite, ko siekiate, nes šiandieninės jūsų mintys gali realizuotis. Nepatartina užsiimti diskusijomis, veltis į intrigas. Gilinkitės į savo vidinį pasaulį.

VĖŽYS. Šiandien pasijusite reikalingi, populiarūs. Tikėtini gausūs kontaktai, naujienos. Venkite paviršutiniškumo, lengvabūdiškų nuotykių, saugokite pinigus, dokumentus.

LIŪTAS. Būsite aktyviai kūrybingi, gebantys organizuoti, vadovauti. Tik tuščiai neišeikvokite išaugusios energijos. Galimas netikėtumas, susijęs karjera, politika. Venkite rizikingų avantiūrų.

MERGELĖ. Domėsitės kelionių, mokslo, politinėmis, tarptautinėmis temomis. Akcentuosite pasaulėžiūrą, moralinius principus ir teisingumą, arba trokšite leistis į rizikingas keliones. Galite užsimoti kiek per plačiai. Įvertinkite savo galimybes.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, mintys suksis apie mokesčius, investicijas, skolas. Jeigu susidūrėte su finansiniais sunkumais, ieškosite galimybių iš jų išsikapstyti. Galimas originalus sprendimas, netikėtas pasiūlymas.

SKORPIONAS. Ši diena žada dilemų, susijusių su partneryste. Pats metas apsispręsti asmeninių ar visuomeninių, politinių santykių srityje, kad ir koks būtų planas – nutraukti juos ar užmegzti. Atsargiai su elektra.

ŠAULYS. Šiandien pasižymėsite darbštumu praktiniuose, ūkiniuose reikaluose. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius ar verslo reikalus, kaip praplėsti savo galimybes per kvalifikacijos kėlimą ir pan. Užfiksuokite naujas idėjas – jos gali realizuotis.

OŽIARAGIS. Būsite aktyvūs ir kūrybingi. Įspūdžių teiks sportas, renginiai, pasimatymai. Nevengsite rizikos. Pravartu daugiau dėmesio skirti vaikams, ugdyti jų gabumus, pasidomėti pomėgiais.

VANDENIS. Šiandien bus nemažai įtampos tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Visgi įmanoma ir gerai sutarti, ir daug nuveikti. Svarbiausia, nesugadinkite santykių su artimaisiais. Nekelkite jokių ultimatumų. Taikūs susitarimai ves į gerovę.

ŽUVYS. Šiandien bus nemažai kontaktų, kalbų telefonu ir akis į akį. Dalį problemų spręsti jums padės artimos aplinkos žmonės. Galbūt įsigysite modernų daiktą. Nepraraskite atsargumo kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Sveikatai palankesnės tradicinio majonezo alternatyvos: belaukdami Velykų išmėginkite naminį ar veganišką su avokadais (receptai)

Įprastai majonezas asocijuojasi su šventėmis: be juo pagardintų patiekalų neapsieiname per šeimos susibūrimus ar Velykas. Tačiau dabar prekybos centruose majonezo asortimentas taip išsiplėtė, kad...

Pigiau ir greičiau nei iš restorano: vos per 20 min. ant grilio paruošite populiariąją „satay“ vištieną su tobulu riešutų padažu

Azijietiška virtuvė pasauliui padovanojusi didelę įvairovę skaniausių patiekalų. Vienas jų, pelnęs tarptautinį susižavėjimą, yra vištienos „satay“ su riešutų kremo padažu – švelnus, bet išraiškingas...

Biržuose moteris bandė papirkti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos darbuotoją

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Panevėžio teritorinio skyriaus Biržų asmenų aptarnavimo vietoje negalios vertinimo procedūros metu klientė bandė papirkti tarnybos darbuotoją duodama 100 eurų...

Šiandien džiugins saulė ir šiluma, rytoj atslinks lietaus debesys ir atvės

Kovo 27-os dieną vyraus sausi orai, tik vakare kai kuriuose vakariniuose rajonuose palis. Vėjas pietinių krypčių, 7–12 m/s, vakare pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra...

Teismo nuosprendis medžiotojui vietoj šerno iššovusiam į cisterninį traukinio vagoną su arktiniu dyzelinu

Per medžioklę visuotinai pavojingu būdu iššovusiam iš graižtvinio šautuvo į ką tik pravažiavusio traukinio cisterninį vagoną ir sunaikinusiam svetimą turtą – 3,385 tonos pavojingą aplinkai liepsnųjį arktinį dyzeliną – kaltinamajam A. J. teismas skyrė...

Nuo pirmadienio izoliacija privaloma keliautojams iš Estijos, Islandijos, Švedijos ir Suomijos

Paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną papildžius Estijai, Islandijai, Švedijai ir Suomijai, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per pastarąjį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS