20.7 C
Plungė
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė gegužės 10-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai virs ginčais ir ims varginti. Gali atsirasti techninių, transportavimo, prekybinių rūpesčių. Viską nesunkiai sutvarkysite ir išspręsite, jei tik nesinervinsite ir nenuleisite rankų.

- Reklama -

JAUTIS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos, komerciniai pasiūlymai. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Paskaičiuokite, suplanuokite ir tik tuomet nuspręskite.

DVYNIAI. Rytas gali būti niūrokas, galbūt dėl senyvų žmonių priekaištų ar jų bėdų. Įdienojus vyraus pozityvios emocijos ir toks nusiteikimas labai padės diskusijose, interviu.

VĖŽYS. Jeigu turite apie ką svajoti ir ko slapta trokšti, diena bus gana atpalaiduojanti. Kitu atveju galite jaustis neteisingai skriaudžiami, apkalbami. Verčiau pernelyg nereikškite iniciatyvos, patausokite save.

LIŪTAS. Visa galva pasinersite į kolektyvinius reikalus. Iš kitų reikalausite to paties. Nepakenktų daugiau tolerancijos ir kantrybės. Vakaras bus šaunus, jei tebetrokšite bendraminčių dėmesio, nes to išties galite sulaukti.

MERGELĖ. Sutelkite dėmesį į profesinius reikalus, tačiau kol kas nekelkite sau per didelių tikslų. Planuokite mažus, bet svarbius žingsnelius ir kitose aktualiose srityse.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Būsite imlūs informacijai, nuovokūs, todėl pravartu pasimokyti, pasidomėti aktualiais dalykais. Galbūt dalyvausite informatyvioje paskaitoje. Į bet kokią veiklą ir aplinką stenkitės įnešti naujų vėjų.

SKORPIONAS. Pasieksite neblogų rezultatų, jei šiandien ruošite publikaciją, dirbsite tiriamąjį darbą, laikysite egzaminą, sieksite sutarčių su užsieniečiais. Sukaupę reikiamą kiekį jėgų ir informacijos, išties galėsite sėkmingiau judėti pirmyn.

ŠAULYS. Ši diena suintensyvins partnerystės santykių dilemos sprendimą. Gali kilti ginčų, priekaištų. Kiek įmanoma, švelninkite situaciją, neprovokuokite priešiškų reakcijų. Jums reikia sąjungininkų, o ne priešų.

OŽIARAGIS. Jūsų rytinė nuotaika ar nekokia savijauta gali kiek apsunkinti bendravimą. Regis, nebus abipusio noro dalintis mintimis ir jausmais. Būsite išrankūs maistui ir tai galbūt paskatins išbandyti naujus skonius, eksperimentuoti.

VANDENIS. Ši diena turėtų būti kupina įspūdžių, polėkio, optimizmo ir meilės širdyje. Seksis kūrybinė ir pedagoginė veikla. Laisvalaikiu derėtų pasportuoti, saikingai pasilinksminti.

ŽUVYS. Šį rytą galite atrodyti tarsi paniurę bambekliai, tačiau jei pavyks išsimiegoti, diena nenuvils. Prioritetą teikite šeimai, namams, asmeninei erdvei. Bent šiek tiek pabūkite ir gamtoje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Rytas gana produktyvus. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Popiet saugokitės apgaulių. JAUTIS....

3 „Instagram“ sėkmės taisyklės pagal Algį Kriščiūną

Skaičiuojama, kad „Instagram“ per mėnesį sulaukia vieno milijardo aktyvių vartotojų visame pasaulyje. „Instagram“ iš populiarumo viršūnės vis dar nesitraukia, jame užgimsta vis naujos žvaigždės,...

Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena turėtų būti permaininga. Gali būti, kad iškils psichologinių arba finansinių problemų. Vakare ypač svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą. JAUTIS....

Gyventojai ir savivaldybės skundžiantis dėl esamos kelių būklės

Susisiekimo ministerija ragina už kelių priežiūrą atsakingas įmones operatyviai reaguoti ir sistemiškai aiškinti visuomenei apie kelių priežiūrą ir remontą. Ministerija gauna daugybę gyventojų ir...

Kaune pražydo itin toksiškas Hario Poterio knygoje minimas augalas

Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode pražydo daugybe legendų ir mistiškų istorijų apipintas augalas – vaistinė mandragora (Mandragora officinarum Bertol.). Pagausėjus populiariųjų žinių ir moksliniais tyrimais nepagrįstų rekomendacijų apie kai kurių vaistinių augalų stebuklingąsias galias,...

Horoskopai sausio 20 dienai

AVINASJūsų sveikata šiandien gali būti nekokia. Jei norite kuo greičiau atgauti jėgas ir pasitikėjimą savimi, visų pirma turite nustoti jaudintis. Visa kam turėkite kantrybės ir saiko. JAUTISJums kelia susirūpinimą perdėm malonus kolega. Ar ne per...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS