19.3 C
Plungė
2024 / 07 / 23

Kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų platinimu Palangoje įtariamus asmenis (VIDEO)

Ar jau skaitėte?

Uostamiesčio policija sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje, pranešė policija.

- Reklama -

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), 2023 m. kovą uostamiesčio policijos pareigūnai, reaguodami į gautą pranešimą, nuvyko į butą Taikos prospekte, kuriame buvo du 42 metų amžiaus vyriškiai. Policijos pareigūnai bute rado apie 140 gtramų narkotinių medžiagų – kanapių dervos bei heroino.

Įtariamųjų sulaikymas. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariato nuotrauka.

„Vienas iš vyriškių – dirbantis uostamiesčio bendrovėje, anksčiau teistas už vagystes, antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimą arba pagrobtojo panaudojimą, pasikėsinimą pabėgti iš sulaikymo vietos, sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės gaminimą, disponavimą ar panaudojimą.

Kitas – tuo metu dirbęs toje pačioje bendrovėje, anksčiau teistas už neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, vagystes, plėšimą, sukčiavimą, kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimą“, – nurodė Klaipėdos AVPK.

Kiek vėliau, šių metų birželį, anot policijos, Klaipėdoje, Debreceno gatvės ir Taikos prospekto pėsčiųjų alėjoje, pareigūnai sulaikė niekur nedirbantį, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir vagystes teistą, 31 metų amžiaus Klaipėdos miesto gyventoją, pas kurį rasta heroino.

2023 m. birželio pabaigoje policijos pareigūnai skirtingose Klaipėdos ir Palangos vietose sulaikė narkotines medžiagas įtariama platinusius penkis asmenis.

- Reklama -

Anot Klaipėdos AVPK, 45 metų, niekur nedirbantis, anksčiau už chuliganizmą, neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, vagystes, sukčiavimus, viešosios tvarkos pažeidimą ne kartą teistas vyriškis sulaikytas Klaipėdoje, Naujakiemio gatvėje. Pas jį rasta heroino ir kokaino bei šaunamasis ginklas su 12 šovinių.

„Įtariama, kad pastarasis dalį narkotinių medžiagų kartu su elektroninėmis svarstyklėmis slėpė pašto dėžutėje. Atlikus kratą šio vyro gyvenamojoje vietoje, rasta tablečių su psichotropinėmis medžiagomis bei daugiau nei 7 000 eurų“, – nurodė Klaipėdos AVPK.

38 metų, niekur nedirbantį, anksčiau neteistą, vyriškį policijos pareigūnai sulaikė Palangoje, Našlaičių take. Anot policijos, atlikus kratą vyro automobilyje ir gyvenamojoje vietoje rasta įtariama narkotinių medžiagų, smulkintuvas bei elektroninės svarstyklės.

Klaipėdoje, Birutės gatvėje, sulaikytas 46 metų, niekur nedirbantis, anksčiau už sunkų sveikatos sutrikdymą, turto prievartavimą, vagystę, plėšimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas pajūrio gyventojas. Atliktos kratos jo gyvenamojoje vietoje metu taipogi rasta tablečių su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Pareigūnams atlikus kratą Palangoje, Kretingos gatvėje, sulaikytų 33 metų vyro ir 45 metų moters bendroje gyvenamojoje vietoje rastos svarstyklės su kokaino, kanapių ir amfetamino pėdsakais bei daugiau nei 160 tablečių su psichotropinėmis medžiagomis.

„Vienoje iš sveikatos priežiūros įstaigų dirbanti moteris anksčiau į teisėsaugos akiratį pakliuvusi nebuvo. Kartu gyvenantis, niekur nedirbantis, vyras anksčiau teistas už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimą, viešosios tvarkos pažeidimą, transporto priemonės vairavimą, kai vairuoja neblaivus asmuo“, – skelbia policija.

Anot policijos, penki įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vėliau 38 metų, 45 metų ir 46 merų vyrams bei 45 metų moteriai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. 33 metų vyras suimtas kitame ikiteisminiame tyrime. Likusiems įtariamiesiems šiame tyrime paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į paimtas pinigines lėšas – daugiau nei 7 000 eurų.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų, o už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 

TOP naujienos

Horoskopai gegužės 30 dienai

AVINASBūkite atsargus, jūsų impulsyvus būdas gali padaryti jums meškos paslaugą. Nors ir sakoma, kad žodis - ne žvirblis, vis dėlto veiksmus atšaukti dar sunkiau....

Įtarimų sulaukęs M. Sinkevičius laikinai stabdo narystę LSDP, traukiasi iš LSA vadovo posto

Įtarimų dėl galimai neteisėtai pasisavintų tarybos nario veiklai skirtų lėšų sulaukęs Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius laikinai stabdo narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje (LSDP) ir teiks...

Horoskopai gegužės 27 dienai

AVINASTik jūs pats geriausiai žinote, ko jums dabar reikia, tad neleiskite, kad kitų žmonių nuomonė darytų įtaką jūsų sprendimams. Finansiniai reikalai vėl neduos ramybės....

Gegužės 28-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO ( Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena)

Gegužės 28-oji – Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena. Gegužės dvidešimt aštuntoji, antradienis – 148-oji metų diena (antroji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka...

ORAI: Šiandien vietomis truputį pasnigs. Kai kur plikledis

Šiandien vietomis truputį pasnigs. Kai kur plikledis. Aukščiausia temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 šilumos. Vasario 23 d. be žymesnių kritulių. Temperatūra naktį 4–9, rytiniuose rajonuose 10–15 laipsnių šalčio, dieną 0–5 laipsniai šalčio, pietvakariniuose...

Horoskopai vasario 5 dienai

AVINASLabai norėsite prisidėti prie kažkokio bendro projekto, bet galite pasijusti atstumtas ir nereikalingas. Per užsispyrimą galite prarasti galimybę mokytis ir įgyti labai vertingų žinių. Neatidėliokite rytojui to, ką galite nuveikti šiandien. JAUTISŠiandien pagalvokite apie artimuosius....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS