22.3 C
Plungė
2024 / 07 / 13

Horoskopai lapkričio 6 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Būsite nusiteikę šmaikštauti, flirtuoti, bet ne visiems aplinkiniams tai patiks ir ne visi supras jūsų humorą. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, stenkitės atsispirti abejotinoms pagundoms. Prižiūrėkite vaikus, kad šie neprikrėstų eibių.

- Reklama -

JAUTIS. Vidinį nerimą gali sumažinti nebeatidėliojimas tų reikalų, kuriuos seniai reikėjo atlikti. Juos tvarkydami, remkitės sveiku protu, patyrimu bei artimųjų, draugų pagalba.

DVYNIAI. Iš pat ryto pasistenkite nesivelti į ginčus bei būkite atidūs kelyje. Netikėti pranešimai, informacija gali sukelti jaudulį. Patikrinkite faktus, jeigu tai įmanoma, ir tik tuomet džiaukitės arba liūdėkite.

VĖŽYS. Galimi jums arba jūsų vaikams aktualūs įvykiai, sprendimai, svarbi informacija. Tikriausiai įgyvendinsite sumanymą, susijusį su nekilnojamuoju turtu, baldais, dizainu, dominančios prekės ar mokymų užsakymu.

LIŪTAS. Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves klastingos kitų žmonių replikos, jų nepritarimas jūsų nuomonei ar norams. Ieškokite kompromiso.

MERGELĖ. Geriausiai jausitės, jei šiandien galėsite mėgautis komfortu, lindėti savo kiaute ir nebūti už kažką atsakingi. Jeigu esate įsimylėję, atrodysite lyg apžavėti ir atitrūkę nuo viso kito, kas jus supa. Tikėtina parama iš socialinės sferos.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, lengva nauda ar asmeniniu populiarumu. Tačiau dėl lengvabūdiškumo vietoj naudos netrukus galite patirti nuostolį. Investuokite, skolinkitės labai atsakingai.

SKORPIONAS. Regis, nuo pat ryto būsite neramūs, nerasite vietos. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Nepagailėkite gerų žodžių aplinkiniams, skleiskite meilę. Tai tikrai pagerins mikroklimatą bei jūsų jauseną.

ŠAULYS. Šiandien į savo pačių bei svetimų žmonių moralę, tikslus galite pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis jums naują tiesą. Vietoj savigraužos už praeities klaidas atlikite ką nors pozityvaus.

OŽIARAGIS. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, iš jūsų pareikalaus to, kas jiems priklauso. Jeigu vadovausitės artimo meilės principu, o ne savanaudiškumu, reikalus bei santykius sutvarkysite greitai ir sklandžiai.

VANDENIS. Gana neramus bus šis rytas dėl šalia esančiųjų elgesio ar kt. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite baigiamus darbus. Pasistenkite išsiaiškinti tikruosius jus dominančių žmonių motyvus, pageidavimus.

ŽUVYS. Šiandieną gali tekti labiau susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija arba sveikata. Geriau seksis, jei gebėsite įžiūrėti gėrį ir grožį kiekvienoje kasdienybės kertelėje bei puoselėti tai, ką turite.

Geros dienos!

TOP naujienos

BMW pristatė šio sezono motociklų flagmaną: „BMW R 1300 GS“

Vokietijos motociklų gamintojas „BMW Motorrad“ pristatė naujausią savo motociklą „BMW R 1300 GS“. Pristatytas GS modelis pasižymi nauju opoziciniu varikliu bei nauja pakaba, gerokai...

Artūrui Orlauskui skirtas įspėjimas už neteisėtą užsakomųjų audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikimą

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2022 m. gruodžio 7 d. užsakomųjų audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikėjui Artūrui Orlauskui nusprendė taikyti administracinę nuobaudą. LRTK...

5 mitybos taisyklės sportuojantiems vasarą

Vasarą vis daugiau žmonių pajunta motyvaciją sportuoti – ar dailinant kūno linijas sporto salėje, ar bėgiojant gryname ore. Nors sportuojančių bei fiziškai aktyvių žmonių...

Planuojantiems ilgąjį savaitgalį – išmani atmintinė

Daugelyje Lietuvos savivaldybių vėl įvedus karantiną, saugiausias sprendimas būtų atsisakyti savaitgalio kelionių ir likti namuose. Visgi, jei to padaryti nepavyks, svarbiausia pasirūpinti savo ir...

Gardi vakarienė vos už 4 eurus: pasigaminkite moliūgais ir obuoliais praturtintą varškės apkepą

Patiekalai iš varškės, ypač, jei dalį jos pakeičiame daržovėmis ar vaisiais, yra sveikatai palankūs, neapsunkinantys ir tinkantys visos šeimos vakarienei. Be to, tai pigesnė alternatyva norintiems sutaupyti. Sveikatai palankios mitybos konsultantė, gydytoja dietologė dr....

Troškinys – sotu ir pigu, tačiau pasitikrinkite: 5 klaidos, kurių nedaryti jį ruošiant

Troškinys – vienas skaniausių patiekalų šaltomis dienomis. Turint patikimą receptą ar žinant kelias taisykles, jį galima paruošti iš visai nebrangių ir paprastų ingredientų. Su vienu puodu visą šeimą galima pamaitinti net kelias dienas, o...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS