19.3 C
Plungė
2024 / 07 / 23

Horoskopai lapkričio 10 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas priešiškumas arba nenoras leisti jums įgyvendinti tikslus. Tikėtinas akivaizdus spaudimas, prievarta. Pavojai tykos kelionėse, logistikos srityje. Gresia nuostolis.

- Reklama -

JAUTIS. Diena bus kupina rūpesčių. Kažkas gali sugadinti jūsų pasirengtą planą, iškelti ultimatumų, grasinti. Jeigu ne darbas, tai sveikata taps svarbiausia aktualija ir problema. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, saugokitės ugnies, elektros iškrovos.

DVYNIAI. Šiandien nestigs darbo ir bendravimo. Galite būti viliojami į avantiūras, riziką. Pagalius į ratus atvirai kaišios konkurentai. Labiau saugokite save ir savo atžalas nuo įvairių galimų pavojų.

VĖŽYS. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs, antraip galite nemažai prarasti. Nepatartini oficialūs vizitai, pokalbiai su vadovais. Verčiau tęskite įprastus nesudėtingus darbus, susitvarkykite namus.

LIŪTAS. Jeigu ruošiatės į kelionę, komandiruotę, atsiras neplanuotų rūpesčių. Išbandymų gali patirti ir svarbus jums planas, ir moraliniai principai. Regis, saugiai nesijausite niekur, netgi namuose. Atsargiai elkitės su ugnimi bei kelyje.

MERGELĖ. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimas pasekmes. Šiandien pasiteisins, nenuvils tik tai, kas yra tvirta, patikima ir labai aišku. Būtinas ypatingas atsargumas kelyje.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Gana rimtą spaudimą pajusite, jeigu turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Nusimato nelabai malonūs debatai, nesutarimai dėl pinigų, skirtingo požiūrio. Nepalanku skolintis ir skolinti.

SKORPIONAS. Šiandien sunku tikėtis normalaus bendravimo bei sėkmingo problemų sprendimo. Atsiras keisčiausių kliūčių, intrigų. Venkite kontaktų su impulsyviais, agresyviais piliečiais bei patys neprovokuokite neigiamų reakcijų. Atsargiai su ugnimi.

ŠAULYS. Nepasitenkinimas esama padėtimi skatins imtis energingų priemonių bei judinti kitus. Kita vertus, gali nepakakti palaikymo ir kompetencijos. Galbūt paaiškės, kad kiti turi kitokių interesų ir nepakenčia kritikos. Galimi ūmūs sveikatos sutrikimai.

OŽIARAGIS. Darbas ir buitis atims nemažai jėgų. Tarp visų reikalų bei darbų nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi šeimos nariams, ypač vaikams. Pastarieji lengvai gali patekti į bėdą.

VANDENIS. Nekoks metas griebtis naujų projektų, leistis į kelionę – tykos pavojai, nesėkmės. Neverta pernelyg pasikliauti nei draugais, nei šeimos nariais. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos, žalos sau ir kitiems.

ŽUVYS. Gana sunki diena. Išbandymų pasitaikys ir darbe, ir kelionėje, ir namuose. Pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, neliktų apviltas, finansiškai ar kitaip išnaudotas. Atsargiai kelyje, nes avarijų grėsmė išties didelė.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Pyragų diena pagal L. Rimgailę – 6 patarimai ir 3 netikėti tobulo pyrago receptai

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje jau tampa tradicija minėti Pyragų dieną, tačiau kasmet daugelis susiduria su ta pačia dilema – kokį naują receptą išbandyti? Juolab, kad...

Investavęs internetu, vyriškis prarado beveik 49 tūkst. eurų

Investavimo galimybėmis internetu susigundęs Vilniaus rajono gyventojas pateko į sukčių rankas ir prarado beveik 49 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 14.36 val....

Atskleista sukčiavimo Baltijos šalyse schema

Baltijos šalyse tebesitęsiant masiškiausiai sukčiavimo ir dezinformacijos atakai, dezinformacijos analizės centro „Debunk.org“ ekspertai ištyrė nusikaltėlių taikomą schemą. Analitikai akcentuoja sukčių naudojamų metodų kompleksiškumą ir...

Gaivu, trašku, o „Iki“ – dar ir pigu: metas mėgautis lietuviškais agurkais, o su šiais 5 priedais jų salotos bus dar skanesnės

Tam, kas pirmasis sugalvojo ant supjaustytų agurkų uždėti šaukštą grietinės ir viską paskaninti druska, pipirais bei žalumynais, tikriausiai kiekvienas lietuvis paskirtų aukščiausią šalies apdovanojimą....

Horoskopai spalio 29 dienai

AVINASJūs vis reikalaujate ir reikalaujate. Darotės toks arogantiškas, kad greit neteksite paskutinių draugų. Kita vertus, jums iš tiesų puikiai pavyksta padaryti taip, kad beveik neįmanomas padaryti dalykas atrodytų labai paprastas ir lengvas. Šis sugebėjimas...

Gydytoja dietologė pataria, koks maistas gali padėti išvengti onkologinių ligų

Mityba daro įtaką ne tik mūsų kasdienei savijautai, bet ir tam, kaip jausimės po kelerių ar net keliolikos metų. Įvairios ligos, taip pat onkologinės, neišsivysto dėl retkarčiais suvalgyto nesveiko maisto ar kitų organizmui žalingų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS