19.3 C
Plungė
2024 / 07 / 23

CUP vadovė: augame, nes žinome, ko reikia klientui ir ką galime patys

Ar jau skaitėte?

Nuolat atsinaujinantis, popandeminiu laikotarpiu stabiliai augęs Vilniaus prekybos centras CUP apžvelgia pastebimai gerėjančius savo veiklos rezultatus. 2023 m. lankytojų srautai, palyginti su 2022 m., augo 15 proc., bendra nuomininkų apyvarta per tą patį laikotarpį – 19 proc. Tai aiškinama toliaregiškais sprendimais, atsižvelgiant į augančius lankytojų poreikius, jų besikeičiančius įpročius, šiuolaikiško didmiesčio gyventojui siūlomas subalansuotas paslaugas.

- Reklama -

Palyginti su 2019 m., apyvarta augo 42 proc.

„Mūsų sėkmės dedamosios – tai investicijos į modernumą, miesto centre gyvenančiam ir dirbančiam žmogui, šeimai skirtų paslaugų koncepciją, geras savo pagrindinių lankytojų pažinimas ir ateities vizijomis paremti sprendimai. Šiandien belieka tik džiaugtis, kad per keletą pastarųjų metų pavyko suformuoti ir ta pačia kryptimi žiūrinčių nuomininkų bendruomenę“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė. 

Praėjusių metų prekybos centro veiklos rodikliai vertinami ne vien tik gretinant juos su 2022 m., bet ir su ikipandeminiu laikotarpiu. Palyginti su 2019 m. lankytojų srautais, 2023 m. fiksuotas analogiškas 15 proc. siekiantis šio rodiklio padidėjimas. Išties įspūdingas buvo ir nuomininkų apyvartos augimas: pernai, palyginti su 2019 m., jis siekė net 42 proc.

Praėjusiais metais CUP sulaukė 6,31 mln. lankytojų, kiekvieną dieną čia apsilankydavo vidutiniškai po 17,42 tūkst. žmonių. Rekordinis srautas buvo stebimas balandžio–rugsėjo mėnesiais – vidutiniškai po 606 487 lankytojus per mėnesį. 

Netapo tikrove ir praėjusių metų spėlionės, kad prekybos centro lankytojų srautams neigiamos įtakos galbūt turės „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvės uždarymas balandžio 29 – birželio 22 dienomis. Šiuo metu parduotuvė buvo renovuojama, tačiau tai nepaveikė tuo laikotarpiu sparčiai augusių lankytojų srautų, o atsinaujinusi „Maxima“ tapo dar erdvesnė, šviesesnė ir patogesnė lankytojams, su dvigubai didesniu nei anksčiau šviežio maisto asortimentu.

Nuomininkų parduotuvėse – nauji vėjai

„Savo patalpas atnaujinantys, besiplečiantys, prekybos formatą ar koncepciją keičiantys nuomininkai yra patikimas ženklas, kad po CUP stogu savo veiklą vykdančiam verslui gerai sekasi, kad jis tiki augimu ir gera investicijų grąža. Toks santykis kyla tiek iš mūsų prekybos centro įdirbio bei vystymosi krypties, tiek iš nuomininkų potencialo, į kurį visada atsižvelgiame sudarydami naujas sutartis ar atnaujindami esamas“, – pastebi O. Nevinskienė.

- Reklama -

Į estetiškus ir šiuolaikiškus patalpų sprendimus pastaruosius keletą metų investuojantis CUP šiemet pakeitė 4 aukšto grindų plyteles, nesiliauja ir nuolatinis nuomininkų atsinaujinimo procesas. Nuo metų pradžios prekybos centro lankytojus pasitinka atsinaujinusi mažmeninės prekybos lyderio Europoje „Deichmann“ parduotuvė, nuo jos neatsilieka ir kiti avalynės prekybininkai – „FamClub“, kovo mėnesį atsidarė ir atsinaujinusi „Danija“. 

CUP trauka – ne vien dėl prekybos

Lankytojai CUP prekybos centre turi įvairių poreikių, kai kurie jų nėra siejami su prekėmis ir buitinėmis paslaugomis, atsižvelgiama ir į tokius poreikius kaip galimybė duoti kraujo. Neatsitiktinai ilgametis CUP partneris yra Nacionalinis kraujo centras (NKC), pernai persikėlęs į didesnes patalpas prekybos centre, pernai sulaukė išaugusio savo lankytojų srauto. 2023 m. suskaičiuota 16449 apsilankymų, arba 11 proc. daugiau nei 2022 m.

Viena matomiausių ir įspūdingiausių permainų CUP centre antroje metų pusėje žada būti tiek poilsiui, tiek susitikimams ar darbui skirta erdvė restoranų zonoje. Tai bus šviesi patalpa su apskritomis, jaukiomis, augalų žaluma pagyvintomis salelėmis, baro tipo stalais, tinkamais darbui prie kompiuterio. Pasak O. Nevinskienės, šis sprendimas siejamas su esamos krypties prekybos centro veiklos vystymo tąsa, turint tikslą suteikti lankytojui dar daugiau komforto, atliepiant naujus besiformuojančius lankytojų poreikius.

TOP naujienos

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien norėsis lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Regis, jus prisimins seni draugai, gerbėjai arba jūs patys jiems save priminsite. Puikiai suksitės, jeigu užsiimate pramogų...

Teisingumo ministerijos duomenimis, partijoms priklauso apie 102 tūkst. asmenų

Visos politinės partijos Teisingumo ministerijai privalo pateikti savo narių sąrašus iki spalio 1 dienos. Šiuo metu savo narių sąrašus pateikė 16 partijų, 8 partijos...

Aktyvus laisvalaikis „su vėjeliu“: sporto trenerės patarimai

Aktyvus laisvalaikis gamtoje – tai grynas oras, pro ausis švilpiantis vėjas ir visiškai nenuobodi galimybė pajudėti. Tam tinkamų priemonių – riedučių, riedlenčių, dviračių ir...

Pakeliui į biurą sustokite „Iki“: gardūs pietūs kainuos vos kelis eurus

Dažnam kyla klausimas, ką rinktis pietums biure, kad netektų išleisti nemenkos sumos kavinėje ar restorane, o maistas būtų kokybiškas ir subalansuotas. Pasak Vaidos Budrienės,...

Horoskopai birželio 1 dienai

AVINASVėjas jums palankus, tad nedelsdamas pradėkite kelionę vaizduotėje ar tikrovėje. Jūsų sąmonė švari, o mintys aiškios. Pats laikas pagaliau priimti seniai atidėliotą sunkų sprendimą. JAUTISGalite patirti kažką nepaprasta, kas ilgam išmuš jus iš vėžių. Atidžiai...

Vasario 18-osios eismo įvykiai

Vasario 18 d., ketvirtadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 45 eismo įvykius, 3-uose iš jų (miestuose) sužeisti žmonės. Viename įvykyje, susidūrus 2 automobiliams, nukentėjo 3 eismo dalyviai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 1 įvykis...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS