15.3 C
Plungė
2024 / 06 / 18

Astrologinė prognozė sausio 28-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Produktyvi diena. Pravartu tvarkyti namų ūkio, turtinius reikalus, labiau pasirūpinti savo augintiniais. Jeigu jaučiatės kupini energijos, nevenkite ir kitaip padirbėti, pasportuoti.

- Reklama -

JAUTIS. Tikėtina aktyvi veikla, intensyvus bendravimas. Skirkite pasimatymus, organizuokite renginius, sportuokite, megzkite pažintis, rodykite savo išmanymą, talentus bei tam skatinkite vaikus.

DVYNIAI. Jeigu leidžia galimybės, tiktų praturtinti garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti namų komfortu. Vakare bendraukite kuo subtiliau, venkite aitrinti senas nuoskaudas.

VĖŽYS. Šiandien galite tikėtis malonių akimirkų, kurias atneš bendravimas. Protingos jūsų mintys bei idėjos bus įvertintos. Galite gauti intriguojamos informacijos, viliojamą pasiūlymą. Laukia žavi intriga. Tik saugokitės traumų, avarijų.


Sausio 28-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Galite išleisti pinigų, kad nudžiugintumėte dominantį žmogų, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte gyvenimo sąlygas ar pan. Regis, jums pavyks kažką nustebinti netikėtu siurprizu.

MERGELĖ. Meilei, bendravimui su vaikais, harmonijos atstatymui šeimoje, pramogoms, kūrybinei veiklai bei visokio pobūdžio tobulėjimui ši diena kaip tik. Stenkitės ir vakare išsaugoti pozityvias emocijas bei niekam nepakenkti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, jums seksis kūrybinė veikla. Raskite galimybę apsaugoti savo asmeninę erdvę ir privatumą, pasistenkite susivokti savyje bei anksčiau eikite miegoti, jei norite, kad dienos pozityvo nesugadintų vakaro paslydimai. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Šiandieną sustiprės jūsų apetitas naujovėms, pažintims. Nuobodžiauti išties neteks. Tikėtini šaunūs pabendravimai, susitikimai su jums įdomiais žmonėmis. Jeigu patys ką nors organizuosite, galite sublizgėti.

ŠAULYS. Ši diena gali būti puiki, tik pasistenkite, kad jūsų norai, jausmai atitiktų situaciją ir būtų priimtini aplinkiniams. Niekur neužtrukite iki vėlumos, jeigu nenorite nemalonių staigmenų vėlų vakarą.

OŽIARAGIS. Regis, jums nestigs optimizmo, norėsis išskleisti sparnus ir pakilti kiek aukščiau įprastos kasdienybės. Galbūt pasireikšite sporto, kūrybos srityje, ką nors sužavėsite ar patys įsimylėsite. Galite susidomėti egzotiškos kelionės pasiūlymu.

VANDENIS. Tai gali būti gilesnių psichologinių apmąstymų diena. Gilinsitės į savo ar ne savo asmenybę, gyvenimo kelių pasirinkimus. Regis, savikritiška analizė jums labai pravers.

ŽUVYS. Šiandien verta užsiimti veikla, kuriai reikia kūrybingumo bei meilės. Seksis rungtyniauti, bendrauti su bendraminčiais, taisyti pašlijusius santykius, pasireikšti ar pan. Tačiau vėlai vakare kažkas gali sugadinti nuotaiką ir savijautą.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

Ankstesnis straipsnis
Kitas straipsnis

TOP naujienos

Paspaudusi gautą nuorodą ir suvedusi duomenis, moteris neteko beveik 2 tūkst. eurų

Paspaudusi gautą aktyvią nuorodą ir suvedus duomenis, moteris neteko beveik 2 tūkst. eurų, praneša policija. Teisėsaugos duomenimis, sekmadienį Vilniaus apskr. VPK gautas moters (gimusios 1993...

Dar šių daržovių įsigysite pigiau „Rimi“: apsaugos nuo akių ligų ir praturtins organizmą

Kai oras šiltyn – ir mūsų patiekalai lengvyn. Tad gamindami pigesnius maltinukus iš cukinijų ir avinžirnių, ilgai neužgaišite, o rezultatu džiaugsis visi valgytojai. Sveikatai...

Prabangos skonis vos už kelis eurus: 2 visai lengvai paruošiami ir sotūs skraidkalmarių čiuptuvų receptai

Skraidkalmarių čiuptuvai iš pirmo žvilgsnio gali kiek bauginti nepatyrusį virėją. Tačiau vos kartą išbandžius receptą su jais, dažnas netrunka įsitikinti – mėsa išsiskiria savo...

Horoskopai rugsėjo 16 dienai

AVINASSunku pasakyti, kurion pusėn keliaujate šiandien, bet vienaip ar kitaip padėtis kontroliuojama. Geros naujienos jums gali būti blogos jūsų kaimynams, ir atvirkščiai. Atsargumo niekad...

Horoskopai gruodžio 4 dienai

AVINASKuo daugiau reikalų griūva jums ant galvos, tuo daugiau jėgų jaučiatės turįs. Kita vertus, nedarykite daugiau nei iš tiesų būtina jau dabar. Rytoj daug kas gali radikaliai pasikeisti. JAUTISSavaitė buvo kaip reta pilna rūpesčių ir...

„Iki“ atidarė ilgai lauktą parduotuvę „Europos“ prekybos centre: išskirtinėje parduotuvėje – ir vietoje kepamos...

Vilniaus centrinis verslo rajonas tampa dar patrauklesnis lankytojams ir gyventojams. Aktyviai plėtrą vykdantis prekybos tinklas „Iki“ Vilniuje pirmadienį atidarė parduotuvę prekybos centre „Europa“, Konstitucijos prospekte. Sostinės verslo centre duris atvėrė didžiausio formato tinklo parduotuvė,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS