18.3 C
Plungė
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė sausio 13-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Dieną pradėsite su gera nuotaika, renginių ar susitikimų planavimu, tačiau netrukus ją gali sudrumsti pastebėtas nuostolis. Galbūt nuvils pažado neišpildęs pažįstamas.

- Reklama -

JAUTIS. Būsite nervingi ir neprognozuojami. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius ir nesinešioti pagiežos.

DVYNIAI. Būsite veiklūs, smalsūs, tačiau galite susidurti su nepritariančiomis nuostatomis ar reikalavimais. Nelįskite į abejotiną veiklą, jeigu tam nėra būtinybės. Nekokia diena tolimesnėms išvykoms.

VĖŽYS. Jums bus nesunku suvokti kitų žmonių jausmus ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Visgi gali būti, kad jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Gali kilti noras išlaidauti.

LIŪTAS. Šiandien labai svarbu atliepti artimų žmonių poreikius, neskatinti konfliktų, neerzinti kritiniais pastebėjimais. Emociškai pamėginkite atsidurti kito kailyje. Pasisaugokite elektros iškrovos.

MERGELĖ. Būsite linkę daug dėmesio skirti išvaizdai, keisti įvaizdį. Visgi kai kurie norai gali neatitikti galimybių. Galima netikėta ir jums svarbi žinia iš toli. Atsargiai kelyje.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Seksis kūrybinė veikla, kaip vijurkai suksitės pramogų sektoriuje, jeigu tai jūsų sritis. Kita vertus, finansiniai nuostoliai labiau tikėtini nei nauda. Tikėtini neįprasti įvykiai ar su vaikais susiję įspūdžiai.

SKORPIONAS. Netikėtas įvykis, susijęs su namiškių reikalais, gali išmušti iš vėžių. Venkite skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, iš širdies pabendraukite. Saugokitės elektros iškrovos, atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

ŠAULYS. Galima netolima kelionė. Turbūt kils ūpas kartu su šeimos nariais, draugais vykti apsipirkti, pasitariant dėl gautų dovanų kuponų panaudojimo ar kt. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto. Galbūt kažką originalaus įsigysite. Yra rizika, kad ta prekė bus nekokybiška arba nuvils siuntos pristatymas.

VANDENIS. Su gera nuotaika šį rytą pakilę, nebūtinai ją tokią išlaikysite visą dieną. Savo pretenzingumu iš pusiausvyros gali išvesti šeimos narys. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Galimos problemos, susijusios su sava ar artimų žmonių sveikata, psichologine būkle. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko ne. Naudos galite turėti iš slaptos informacijos. Atgaivą teiks menas, meditacijos. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Enter title here.

Vasario 1-oji, pirmadienis, 6 savaitė. Saulė teka 8.08 val., leidžiasi 16.57 val. Dienos ilgumas 8.49 val. Mėnulis (pilnatis). N24.lt - NAUJAS! Vardadieniai: Brigita, Eidvilė, Gytautas, Ignotas, Jovaidas, Sigibertas, Vasaris. Orai...

Apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikianti įmonė įtariama nuslėpusi 280 tūkst. eurų, nelegaliai įdarbinusi ukrainiečius

Klaipėdos apskrityje veikiančios apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės direktorius įtariamas į apskaitą neįtraukęs ne mažiau kaip 280 000 eurų grynųjų pinigų, gautų už...

Lietuvoje sparčiai populiarėja nauja profesija: darbdaviai siūlo gerai apmokamą darbą

Milžinišku tempu šalyje besiplėtojantis finansinių technologijų (Fintech) sektorius tampa ir viena patraukliausių darbo vietų. Net ir pandeminiu laikotarpiu Fintech sektorius augo ir išsiplėtė beveik...

Robotizacija darbo vietų neatims, tačiau verslas turės pasistengti

Procesų automatizaciją taiko kone kiekvienas Lietuvoje veikiantis užsienio kompanijų verslo ir IT paslaugų centras, tačiau stinga platesnio kalbėjimo apie robotizacijos poveikį visos šalies ekonomikai,...

Daugiau kaip pusės Lietuvos gyventojų namuose – bent po 1 nenaudojamą kompiuterį ir bent...

Gyvename pernelyg gerai ar tiesiog nesijaučiame saugūs? Kaip parodė Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) inicijuotas tyrimas, net 63 proc. šalies gyventojų namuose yra po du ir daugiau nenaudojamų mobiliųjų telefonų. Dar 55 proc. namų ūkių...

Susigundžiusios investavimu internete, dvi moterys bendrai prarado per 60 tūkst. eurų

Investavusios per internetinę platformą, dvi moterys bendrai prarado 60 479 eurų, praneša Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, antradienį Trakų rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad 2023 m. gruodžio–2024 m. sausio 22 d. Lentvaryje, 1990 metais gimusiai...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS