18.3 C
Plungė
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien galite daug laiko praleisti kelyje arba prie interneto. Regis, nestigs filosofinių postringavimų, demagogijos. Verčiau savo teisuoliškus moralus pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena gali pareikalauti tokių išlaidų, kurios nemaloniai paplonins ir taip jau nedidelį šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos.


Astrologinė prognozė kitai savaitei. Vienam ženklui ateinanti savaitė bus pilna iššūkių ir galimybių


DVYNIAI. Įtempta diena. Nuo pat ryto galimi nemalonumai dėl kilusio konflikto, techninės problemos, apsideginimo ar kt. Popiet atsiras kontaktų, keliančių nuotaiką. Būtų gerai, kad tas trapus pozityvumas vakare neišsisklaidytų.

VĖŽYS. Jūsų pastangos įgyvendinti sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Regis, pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, išvaizdos arba savo augintinio būklės.

LIŪTAS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad aplinkiniai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

MERGELĖ. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Verčiau neeksperimentuokite su mityba, sveikata. 

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Iš pat ryto saugokitės gresiančių traumų. Velykinis pasiruošimas neturėtų kelti įtampos ir skubos. Verčiau mažiau, bet ramiau. Nuotaika svarbesnė už gausų stalą.

SKORPIONAS. Galite kiek susipainioti savo ir kitų noruose. Jeigu susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

ŠAULYS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės ar moralės stokos. Padidėjęs jautrumas trukdys mąstyti racionaliai, tačiau jūs galite pasitelkti filosofinį požiūrį. 

OŽIARAGIS. Jeigu kažkas vyks ne pagal jūsų planą, neskubėkite gadinti nuotaikos sau ir kitiems. Nepatartina kur nors vykti, aktyviai bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, poilsį.

VANDENIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam tik naudinga sudaryti tokį įspūdį. Jeigu niekuo nenusivilsite, tuomet vakaras jus nudžiugins gera draugija, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, nerealių reikalavimų. Stenkitės būti objektyvesni. Ir verčiau nesilaikykite įsikibę žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis ir negebate elgtis etiškai, pagarbiai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Indaplovės sutaupo daug vandens: kodėl pusė šalies gyventojų jų nenaudoja?

Plaunant indus rankomis, sunaudojama apie 5 kartus daugiau vandens, nei plaunant juos indaplovėje. Be to, tyrimais nustatyta, kad per metus žmogus rankomis plaudamas indus...

Ekspertai rekomenduoja: mobilieji žaidimai, kuriuos privalo išbandyti kiekvienas 

Pasaulinių tyrimų duomenys rodo, kad išmanusis telefonas šiuo metu yra populiariausia žaidimų platforma. Mobilieji žaidimai prieinami kiekvienam išmaniojo telefono savininkui, o sau tinkamą žaidimą...

Kaip vartoti antibiotikus

Kiekvienais metais lapkričio 18 dieną minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, kurios pagrindinis tikslas skatinti visuomenę vartoti šį medikamentą atsakingai. Kauno klinikų gydytoja klinikinė...

„iPhone 13“ ir kitos naujienos: ką savo specialiame renginyje pristatė Apple?

Kasmetinio „Apple“ renginio metu, kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas. Kokiais drąsiais sprendimais pasižymi naujasis „iPhone 13“ ir kuo nustebins kitos pademonstruotos inovacijos? Apie tai...

Apie ką gali signalizuoti padidėję limfmazgiai ir kada dėl jų reikėtų sunerimti?

Tai, kad organizmas kovoja su įvairiomis ligomis, neretai išduoda padidėję limfmazgiai. Šis simptomas – gana dažnai pasireiškiantis imuninės sistemos atsakas į infekcijas ar piktybinius susirgimus, galintis signalizuoti tiek apie peršalimą, tiek apie kur kas...

Nestabilūs laikai: kaip pasiruošti pokyčiams?

Gyvename labai nenuspėjamais laikais: vos atslūgus koronaviruso pandemijos ribojimams, Rusija pradėjo karą Ukrainoje, visą pasaulį purto energetikos krizė. Kilusios globalinės problemos paliečia ir darbo rinką, kaip pastebi specialistai, įmonės skiria daugiau dėmesio ne tik...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS