28.3 C
Plungė
2024 / 07 / 16

Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien jūsų dideli norai gali susikirsti su realiomis galimybėmis. Derėtų tai įvertinti, kitaip prisidarysite problemų. Nesileiskite kurstomi abejotinai avantiūrai.

- Reklama -

JAUTIS. Jums gali pavykti atnaujinti svarbius santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Visgi gali pasitaikyti abejotinų pagundų, kurioms geriau nepasiduoti. Saugokite reputaciją, nerizikuokite šeimos gerove.

DVYNIAI. Planus gali jaukti nenoras dirbti ir gilintis į aktualią temą. Nieko nelaimėsite bandydami „prasisukti“ lengviausiu būdu. Galite sukelti apkalbų, intrigų, susigadinti savo reputaciją.

VĖŽYS. Galite būti raginami eiti į kolektyvinius renginius, susirinkimus, susitikimus. Regis, teks susidurti ir su tokiais veikėjais, kurių draugijos nepageidaujate. Venkite abejotinų finansinių sandėrių, įtartinų pirkimų internetu.

LIŪTAS. Darbinga diena. Derėtų tuo pasinaudoti ir atlikti svarbius darbus. Visgi nuotaiką apkartins emociniai ekscesai, nesusikalbėjimai. Neišvengiami nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti ar nugludinti bus nelengva.

MERGELĖ. Rytas gali pažerti išminties perlų – prasmingų minčių ar įžvalgių ateities vizijų, planų. Įsiminkite tai. Vakare pasisaugokite traumų, buitinio apsideginimo.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, jums teks peržiūrėti kai kuriuos planus, ryšius, sutartis. Galbūt naujai įvertinsite finansinius įsipareigojimus, nuspręsite gyventi taupiau, kažko atsisakyti.

SKORPIONAS. Galimos įžvalgos, susijusios su esamais ir potencialiais partneriais ar konkurentais. Nuo vidurdienio prasidės kiek aštresnis metas, todėl neprovokuokite savo pašnekovų neigiamų reakcijų. Saugokitės traumų, ugnies.

ŠAULYS. Šiandien jums labai norėsis laikytis dienotvarkės, viską sudėlioti į savo vietas. Deja, tam tikro chaoso neišvengsite. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Venkite rizikos kelyje.

OŽIARAGIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama dėmesio, meilės. Būsite populiarūs, ypač jei sukatės šou versle. Visgi prioritetą teikite vaikams, įsiklausykite į jų problemas, nes kai kurios gali būti vertos rimtos pagalbos.

VANDENIS. Atsakingai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės aktualiją. Nenumokite ranka į šeimos narių keistenybes, emocinius ekscesus. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą.

ŽUVYS. Gali tekti tvarkyti reikalus, susijusius su informacija, mokslu, reklama, ryšiais, logistika. Seksis rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Visgi ne viskas džiugins. Galbūt sulauksite neraminančios naujienos. Saugokite sveikatą.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

5 patarimai, patobulinsiantys kūno linijas

Kiekvienas mūsų nori atrodyti gerai, tačiau kartais pristingame motyvacijos pradėti sportuoti. Kūno linijų tobulinimas tikrai netaps ypatingai dideliu iššūkiu, jei laikysitės kelių paprastų taisyklių....

Paprasta kaip du kart du: pigus, skanus ir greitas bulvių sluoksniuotis su mėsa

Bulvę lietuvių mityboje galime sutikti beveik kasdien. Kaip teigia gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė, bulvės yra ne tik vienas pagrindinių maisto produktų, bet ir...

Šiandien be žymesnio lietaus. Aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai

Šiandien be žymesnio lietaus. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai. Gilaus atsipalaidavimo ir vidinių resursų atstatymo pratimas Rugpjūčio 8-os rytą ir dieną...

Sekmadienį numatomi labai kontrastingi orai

Sekmadienį numatomi labai kontrastingi orai: šalies šiaurėje bus vėsu, pietuose – labai šilta, kai kur net karšta, vietomis pasirodys smarkios liūtys su perkūnija. Birželio 19-os...

Mėgaujantis ledais arba kava gelia dantis? Ką daryti?

Ar kada nors valgydami ledus arba gerdami karštą gėrimą pajutote geliantį dantų skausmą? Jei taip, vadinasi, jūs – vienas iš daugelio žmonių, kurių dantys jautrūs šalčiui arba karščiui. Specialistų teigimu, tai kamuoja maždaug kas...

Į Lietuvą iš pietvakarių plūs šiltas oras, atodrėkis tęsis

Vasario 24-os dieną debesuota, kai kur su pragiedruliais. Vietomis truputį palis, dulksnos. Rūkas sklaidysis vangiai. Vėjas pietvakarių, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–9 laipsniai šilumos. Statybų.info - NAUJAS! Vasario 25-os dieną šiauriniuose rajonuose vietomis truputį palis. Naktį...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS